1 травня – з’єднання Сонця та Меркурія: астрологи попередили про три головні особливості непростого дня

1 травня 223 року – найнебезпечніший день місяця. Багато в чому за це варто “подякувати” з’єднанню Сонця та Меркурія, яке породить масу проблем та негараздів. Астрологи розповіли, які небезпеки нас можуть очікувати і як обійти їх .

1 травня буде найнебезпечнішим днем не лише через негативний аспект Сонця та Меркурія.

Цього дня на нас чекає також початок ретроградного руху Плутона, що спровокує дуже сильний сплеск негативної енергії. Дві ці події доповнюватимуть одна одну і посилюватимуть, тож обережності 1 травня мало не буде — це вже точно.

Будьте обережнішими у поводженні з грошима

Перша і найважливіша порада на 1 травня – не робите покупок, в яких сумніваєтеся. Якщо у вас є сумніви щодо того, чи варто купувати якусь річ чи ні, то краще не робити цього. Також у травні астрологи наполегливо не рекомендують здійснювати надто важливі та дорогі покупки, особливо у сфері нерухомості.

Проблеми з пам’яттю та увагою

Якщо ваша робота пов’язана з креативністю та творчістю, то 1 травня краще відкласти її убік. Експерти радять сфокусуватися на чомусь простому. Не варто починати нічого нового і тим більше ризикувати своєю репутацією.

Труднощі можуть чекати на тих, хто навчається. Пам’ять працюватиме гірше, ніж звичайно, тому краще не намагатися запам’ятати великі масиви інформації. Натомість треба розслабитися і, навпаки, дати мозку відпочити.

Зміни у настрої

Різкі перепади настрою можливі вранці та вдень. Ближче до вечора енергетичне негативне тло, створюване Сонцем і Меркурієм, вщухне. Це не говорить про те, що ввечері можна дозволяти собі різкі висловлювання на адресу інших людей.

Навпаки, весь день із самого ранку і до глибокого вечора краще намагатися підтримувати людей теплими та приємними словами, робити їм компліменти.

You cannot copy content of this page