Без рубрики
10 ознак того, що чоловік вас руйнує

Жінка створена з ребра чоловіка. Не з ніг, щоб бути приниженою. Не з голови, щоб перевершувати. … А з ребра, щоб бути пліч-о-пліч з ним. З-під руки, щоб бути захищеною. І з боку серця, щоб бути коханою.

Сучасний світ перекрутився, і психологічне насильство з боку чоловіка сприймається нехай не з позиції нормальності, але мовчки. А тим часом це глибока помилка, яка може спіткати жінку.

Воно стоїть пліч-о-пліч з несправедливими, але популярними міфами, що «справжніх чоловіків не залишилося» і «мене ніхто не полюбить». Саме вони підживлюють третій міф — «б’є — значить, любить». Отже, що ж сигналізує про те, що ваші стосунки вас руйнують?

1. Заборони зустрічатися з друзями

Якщо чоловік забороняє вам спілкуватися з вашими подругами і колом людей, яких ви знали до знайомства з ним, він бажає бачити вас своєю власністю. Тому він всіляко намагається обмежити чужий вплив на вас. Чоловік не хоче зрозуміти, що, крім особистого, у вас є й інші фронти — рідні, друзі, колеги.

2. Образи

Ви повинні розуміти, що будь-які принизливі прізвиська, нехай вони навіть позиціонуються як гумор, несуть в собі мету зачепити і образити. Якщо ви обуритеся, то чоловік, швидше за все, буде намагатися себе виправдати.

В такому випадку він почне звинувачувати вас в загостреному сприйнятті, уразливості і постарається переконати, що на багато речей слід дивитися простіше. Інтуїтивно ви будете розуміти, що такого відношення не гідні. Але подібне відношення потрібно припиняти.

3. Звинувачення в його невдачах

Вас має насторожити, якщо чоловік систематично звинувачує вас у власних проблемах. Влаштовування істерик — не найкращиа поведінка чоловіка. Саме так чоловік намагається довести, що він ні в чому не винен, і намагається перекласти на вас відповідальність.

4. Алкоголь і наркотики

Алкоголь і наркотики — часті супутники жорстоких чоловіків. В результаті ви отримуєте не просто тирана, а тварину — безконтрольну, грубу і позбавлену людського обличчя.

5. Страх

Чоловік повинен викликати у вас відчуття надійності і безпеки, а не страх. Навіть якщо вам здається, що «вам здається», це не так. Інтуїція сильна навіть у забитих і наляканих жінок. Якщо чоловік намагається принизити вас або залякати, то такі відносини краще закінчити. І чим швидше, тим краще.

6. Покарання за час «без нього»

Така поведінка властива чоловікам, які також забороняють жінкам зустрічатися з іншими людьми. Якщо ви на кілька годин йдете на зустріч і робите це без згоди партнера, то далі йде покарання. Найімовірніше, чоловік в такій ситуації стане кричати і ображати вас, погрожувати, що застосує більш дієві методи, включаючи фізичну силу.

7. Рабиня

Чоловік, схильний до психологічного насильства, впевнений, що він унікальна особистість. Як наслідок з власної винятковості народжується вимога від вас покірності. Тут не працює правило кам’яної стіни. Вона теж вища. Але вона оточує захистом і турботою. А якщо від вас вимагається покірність рабині, то це вже перебір, і сильний.

8. Хворобливі ревнощі

Ревнощі, до речі, теж не ознака любові. Це маячок власника. Коли вас ревнують до всього, що рухається — знайомих, друзів, фантазій, улюбленого актора, то тут пахне тотальним контролем і клінікою.

9. Контроль жінки власними емоціями

Іншими словами, ваш чоловік маніпулятор, притому талановитий. Наприклад, якщо ви з ним не згодні, він демонстративно ображається і загрожує розривом. Щоб покарати вас. Він буде раз у раз викликати у вас почуття провини в спробах відстояти власну позицію.

10. Фізичне насильство

Це, мабуть, найстрашніше, що може бути у відносинах. Якщо чоловік проявляє агресію, то з часом вона переростає в побої. А, власне, якщо він може принизити вас словом, то що йому заважає підняти на вас руку?

У такій ситуації не потрібно чекати дива, не потрібно чекати, що він виправиться заради дітей. У нього не існує ніяких моральних важелів, інакше б такого просто не відбулося. Чоловік, який дозволив собі підняти руку на жінку, навряд чи може називатися чоловіком.

Джерело

facebook