Без рубрики
10 продуктів, які позбавлять від подагри, каменів в нирках, болів в суглобах

Просто додайте їх в свій раціон харчування і швидко відчуєте результати

Наше тіло запрограмовано на позбавлення від сечової кислоти. Але проблема в тому, що якщо кислота виробляється в великих кількостях, то це провокує розвиток різних проблем зі здоров’ям: камені в нирках, болі в суглобах, подагру і не тільки.

Коли ми їмо регулярно велика кількість тваринних білків, наше тіло створює речовина, зване пурином, і саме це породжує кристали сечової кислоти.

У гіршому випадку наше тіло переходить в гиперурикемию і в цьому випадку ми можемо постраждати від:

 • Метаболічного ацидозу.
 • Проблем зі шкірою.
 • Хворобливість суглобів.
 • Хвороби нирок і ниркових каменів.
 • Лейкемії.
 • Діабету.
 • подагра.

На щастя, є продукти, які допомагають боротися з сечовий кислотою! І ми пропонуємо вам 10 найефективніших, які варто вживати регулярно.

 1. Брокколі і огірки.

Ці овочі здатні знизити виробництво сечової кислоти і утворення кристалів. Вони зазвичай утворюються навколо наших суглобів, що в результаті викликає болю і деформацію суглоба.

 1. Банани.

Банан, багатий калієм, що дуже важливо для зниження рівня сечової кислоти в організмі.

 1. Морква.

Ви можете уникнути накопичення сечової кислоти з регулярним споживанням сирої моркви, а також поліпшити загальний стан здоров’я.

 1. Вишня.

Ця смачна ягода здатна нормалізувати рівень сечової кислоти. Так як вона містить речовину під назвою «антоцианин». Крім того, вона запобігає утворенню кристалів навколо наших суглобів.

 1. Вода.

З споживанням води ви можете не тільки знизити рівень сечової кислоти, а й усунути відходи і токсини з вашого тіла.

 1. Селера.

При частому вживанні селери, ви зможете уникнути більшої кількості ускладнень, викликаних сечовий кислотою, а також знизити її рівні.

 1. Яблуко.

Ви можете детоксіфіціровать своє тіло з регулярним споживанням яблук. Це також допомагає усунути надлишок сечової кислоти.

 1. Лимон.

Видалити сечову кислоту і уникнути багатьох проблем зі здоров’ям, допоможе регулярне вживання лимонної води. Пийте лимонну воду завжди через 30-40 хвилин після кожної їжі.

 1. Зелений чай.

Вживання зеленого чаю знижує ризик розвитку подагри, а також бореться з гіперурикемією. Рекомендується пити 1-2 чашки зеленого чаю щодня.

 1. Сирий цибулю.

Ви можете уникнути надмірної сечової кислоти в організмі, вживаючи сирої цибульний салат, приправлений тільки лимонним соком і невеликою кількістю оливкової або лляної олії.

джерело

facebook