10 речей у будинку, на які ви витрачаєте найбільше електроенергії

10 речей у будинку, на які ви витрачаєте найбільше електроенергії

Портативний обігрівач

Здається, що використання обігрівача несе мінімальні витрати, але він може споживати до 1500 ватів на годину, що робить його одним із «голодних» за енергією приладів у будинку.

Посудомийна машина

Зручність посудомийки часто приховує її високу витрату енергії — близько 1350 Вт/год. Вибирайте режими економії, щоб зменшити споживання.

Фен

Навіть якщо ви користуєтеся феном недовго, його споживання енергії від 1000 до 1875 ват на годину може вплинути на рахунки за електроенергію.

Праска

Хоча прасування і не займає багато часу, праска споживає близько 1200 Вт на годину. Розумне використання та вибір енергоефективних моделей можуть допомогти заощадити енергію.

Тостер

Середній тостер споживає близько 1150 Вт/год, що робить його помітним споживачем електроенергії, навіть при короткочасному використанні.

Зволожувач повітря

Ці пристрої можуть споживати до 1000 ват на годину, особливо якщо це неенергоефективна модель.

Регулярне використання протягом дня може збільшити витрати енергії.

Мікрохвильова піч

Середня мікрохвильова піч споживає від 600 до 1500 ватів. Хоча її використання зазвичай є короткочасним, регулярне включення також впливає на загальну витрату енергії.

Кавоварка

Приготування кави може стати дорогим задоволенням, якщо ваша кавоварка споживає від 600 до 1200 Вт/год. Розгляньте використання термоса для збереження готового напою та зниження витрати енергії.

Порохотяг

Середній пилосос споживає від 300 до 1000 Вт залежно від потужності. Плануйте збирання так, щоб мінімізувати час роботи пилососа.

Чайник

Використання електричного чайника не здається витратним, але регулярні включення можуть збільшити витрати енергії. Спробуйте зберігати гарячу воду у термосі для економії.

You cannot copy content of this page