Без рубрики
10 речей, які повинні бути у кожної дорослої зрілої жінки

Після тридцяти років жінка багато переосмислює — розставляє нові пріоритети і часто змінює принципи. Це не може не відбитися на її зовнішньому вигляді, а значить саме час оновити гардероб.

Що ж, давайте розбиратися, що необхідно кожній красуні після тридцяти років.

Сумка, з якою ти зможеш ходити на роботу

Інститут залишився в минулому, тепер, щоб носити важливі документи, тобі вже не підійде рюкзак або, того гірше, паперовий пакет з магазину одягу. Ідеальна сумка на роботу має кілька важливих якостей: простота, місткість, висока якість матеріалів. Добрими варіантами можуть служити, наприклад, класичний тоут або шоппер.

Комфортне і нейтральне взуття

З каблуком або без нього — вирішувати вам. Це можуть бути броги, лофери або звичайні човники -важливо, що в них можна комфортно провести трудові будні, а потім ще зустрітися з подругами. Простота дизайну, а також стримані кольори -необхідні якості такого взуття.

Сукня, яка ідеально сидить

Та сукня, про яку говорять «сидить як влита». Вона ідеально підкреслює твою фігуру, не обмежує рухи і при цьому ти можеш надіти як на зустріч з друзями, так і на роботу.

Те, в чому ти відчуваєш себе впевнено

Це про ті речі, які варто одягнути, як відразу відчуваєш прилив сил і гарний настрій. Неважливо, що це буде — легке плаття або джинсовий жилет — але така річ тобі просто необхідна!

Те, в чому ти будеш відчувати себе привабливо

Кардиган, який сексуально оголяє твоє плече, плаття, що оголює твою спину або вузькі джинси, які так добре і затишно «обіймають» твої ніжки, — ця річ повинна миттєво змушувати володарку відчувати себе чарівною і впевненою!

Маленька сумочка

Тобі досить мати один невеликий клатч, але нехай він буде стильним, якісним і, нехай стримано, але гордо заявляє про себе.

«Твої» джинси

На пошуки таких джинсів може піти дуже багато часу, але воно того варте. У «твоїх» джинсах ти завжди будеш відчувати себе впевнено і комфортно.

Шикарне пальто

Для кожного сезону характерна зміна тенденцій, але нехай у тебе буде одне пальто, яке, дійсно, можна назвати шикарним — воно повинно бути якісним, лаконічним, і дорого виглядати.

Гарна нижня білизна
У двадцять років ти ще можеш дозволити собі носити «неправильну» нижню білизну, посилаючись на недосвідченість і незнання, але після тридцяти носіння такої білизни прирівнюється до злочину!

Річ з майбутнім

Купуючи брендові речі, зверни, що тенденції міняються дуже швидко, а надіти таку річ ти, напевно, захочеш і через кілька років.

Джерело

facebook