10 серпня Терезів чекають великі втрати, а у Левів закінчилася чорна смуга

10 серпня Терезів чекають великі втрати, а у Левів закінчилася чорна смуга

У ОВНІВ настав період, коли зірки спонукають вас розкривати їхній справжній потенціал. Щось давно дрімало у вас може несподівано вирватися назовні. Ваше завдання — не дати цій величезній силі стати некерованою.

ТЕЛЬЦІ, не дивуйтеся, якщо якась ситуація, яка раніше не викликала побоювань, відкриється вам у зовсім іншому світлі. На щастя, може статися і навпаки: проблема, що давно мучила вас, раптово перестане здаватися нерозв’язною.

У БЛИЗНЮКІВ день пройде під знаком руху. Сприймати це лист від зірок слід буквально. Хтось вирушить у далеку дорогу, хтось піде в гості, а комусь доведеться приймати далеких родичів чи друзів.

РАКИ, у цей день уважно дивіться на всі боки і чекайте натхнення. Пам’ятайте, що краса – в очах того, хто дивиться. Ким би ви не працювали, яка б проблема вас зараз не цікавила – підказку ви знайдете у спостереженні за прекрасним.

ЛЕВАМ день варто обвести в календарі — чорна смуга закінчилася, і настає період, коли справи підуть у гору.

Різких та стрімких змін чекати не варто. Повільно, але правильно ви почнете втілювати свої мрії.

ДІВИ, приділіть час собі. Порадуйте себе тим, що давно мріяли, але постійно відкладали. Заряд бадьорості та оптимізму з лишком окупить витрачені кошти та час.

ТЕРЕЗАМ зірки говорять про те, що вкладення не принесе нічого, крім жорстких розчарувань і втрат.

Справа, швидше за все, у неправильно обраному напрямку. Ідіть у ногу з часом та відстежуйте актуальні потреби.

СКОРПІОНИ, якщо ви думаєте на два кроки вперед і прораховуєте всі можливі варіанти подій, перемога вам забезпечена. Гальмуючим моментом може стати зайва недовірливість.

СТРІЛЬЦІВ відносини в сім’ї порадують теплом та щирістю. Саме час влаштувати маленьке сімейне свято.

Також можна порадувати близьких невеликими подарунками. Особливо це стосується дітей.

КОЗЕРОГІВ цього дня побутові проблеми зв’яжуть по руках та ногах. Причина не найвеселішого проведення часу буде критися в поломці техніки. Навіть якщо у вашій оселі все добре, біда може прийти від сусідів.

ВОДОЛІЯМ зірки кажуть, що день чекає не з легень. Особливо обережними слід бути людям, які мають проблеми із судинами. Щоб зустріти вечір із мінімальними втратами, варто заздалегідь подбати про міні-аптечку.

У РИБ вдень повністю управлятимуть ваші домінуючі риси характеру. Якщо ви запальні, громи та блискавки будуть вашими супутниками аж до ночі. Якщо ваше друге ім’я — спокій, то й день пройде без зайвої метушні.

You cannot copy content of this page