Здоровье
10 таємниць мудрої жінки

Молодість жінки це безсумнівний плюс. Однак є і те, що під силу тільки дорослій жінці мудрість і життєвий досвід.

Саме вони змушують нас захоплюватися, поважати і прислухатися.

Бути мудрою це значить володіти безліччю необхідних умінь і психологічних фокусів.

У чому ж секрет воістину мудрої жінки? Ми розкриємо вам 10 найбільш цікавих і корисних таємниць.

таємниця №1

Мудра жінка завжди підтримує в будинку доброзичливу атмосферу. Вона прекрасно знає, що саме обстановка в сім’ї впливає на настрій і здоров’я домочадців. Свого чоловіка вона завжди вислухає, підтримає, порадить. Дітям допоможе виплутатися зі складних ситуацій молодості, завжди наставить на істинний шлях і зарядить позитивом.

Приказка про те, що будинок це фортеця, відображає всю суть цієї жінки. Чим здоровіше атмосфера в житло і що в ньому комфортніше, тим краще в ньому жити пліч-о-пліч зі своєю сім’єю. Тут головне правило не допускати сварок і словесних перепалок.

таємниця №2

Мудра жінка розуміє, що сімейне життя ця співпраця. І стосується це правило не тільки чоловіка як головного партнера, а й дітей, яких родина в майбутньому випустить у доросле життя. Співпраця виявляється у взаємодопомозі як у фізичному плані, так і в психологічному.

Моральна підтримка це не просто слова, це спосіб життя. І з дітьми, і зі своєю другою половинкою важливо вміти знаходити компроміси, йти на будь-які поступки, а головне вміти слухати і чути. Наполягати на своїй правоті на підвищених тонах точно не в стилі мудрої жінки.

таємниця №3

Мудра жінка це творча людина і інтелектуальна натура. Вона ніколи не буде годинами просиджувати біля телевізора, якщо це не принесе фактичну користь. Ця жінка має золотими руками, тому здатна створювати речі з нічого: смачний вечерю з найпростіших продуктів, в’язати приголомшливі речі з простої непоказної пряжі, вирощувати цілі оранжереї з невеликих молодих паростків …

Що б це не було, головне її правило творити і творити. Тільки завдяки таким творчим поривам створюється та сама затишна атмосфера в будинку, який не хочеться покидати.

таємниця №4

Мудра жінка не зациклена на чоловікові. Бути тієї самої куркою-квочкою, про які так багато пліткують в пресі, точно не її стиль життя. Вона любить і поважає свого коханого, проте вона не вважає, що в ньому укладений її сенс життя.

Вона знає, що життя багатогранне і цікава, а тому має чіткі життєві цілі, принципи та завдання на довгострокову перспективу. Крім того, перебуваючи в шлюбі чи стосунках, вона не забуває про друзів і рідних.

Самодостатність ось її головна риса. І її чоловік точно оцінить це якість і буде пишатися своєю половинкою!

таємниця №5

Мудра жінка володіє приголомшливою інтуїцією. Можливо, це пов’язано не з прямими екстрасенсорними здібностями, а з великим життєвим досвідом, але факт залишається фактом.

Ця жінка вміє передбачати ситуації, вчинки і навіть бажання! Вона прекрасно знає свого чоловіка, його характер, шкідливі і корисні звички, а часом може навіть продовжити за нього пропозицію.

Про дітей і говорити нічого вона завжди бачить їх наскрізь. Така якість суцільний плюс. Вона завжди здатна зрозуміти атмосферу, оскільки прекрасно орієнтується в будь-яких обставинах.

таємниця №6

Мудра жінка ніколи не стане терпіти неповагу по відношенню до себе. Її можна назвати гордим, а не гордовитою. Ця жінка знає собі ціну і ніколи не дозволить погано себе обходити. Вона не терпить приниження, образи, морального придушення, а також загрози та спроби маніпулювання.

А про те, щоб замахнутися або підняти на неї руку і мови бути не може! Вона ніколи не пробачить подібний вчинок і нікому не дасть за нього спуску. Вона вміє за себе постояти і захистити себе. Любов до себе — це її принципова якість.

таємниця №7

Мудра жінка багато сил вкладає у виховання дітей. Вона чудово обізнана, що народити це не тільки не півсправи, але навіть не початок. Виховати особистість ось її основне завдання.

Саме тому вона намагається всіма шляхами виховувати дітей: вона прищеплює їм любов до праці, до сім’ї, до читання, вона намагається розвинути в них ерудицію, логічні і спортивні навички.

Крім того, вона вчить дітей любити себе і любити життя. Морально-психологічний виховання теж входить в її систему навчання. Такий матері діти завжди будуть вдячні: і за особливу любовне ставлення, і за щеплені знання.

таємниця №8

Мудра жінка вміє прощати. Таку рису характеру можна назвати однією з найбільш значущих. Вона знає, що ідеальних людей не існує, тому кожен може оступитися або зробити помилку. Однак вміння прощати не означає, що вона буде займатися потуранням кожного прорахунку.

Вона простить в тому випадку, якщо буде впевнена, що людина кається і просить його вибачити щире. До того ж вона здатна мислити аналітично, а тому завжди спочатку обмірковують ту чи іншу ситуацію, перш ніж винести свій мудрий жіночий вердикт.

таємниця №9

Мудра жінка справді терпляча. Вона не кидається у вир з головою, не тремтить в передчутті і не набридає своїми словами про те, що чекати важко. Мудра жінка володіє якимось особливим внутрішнім спокоєм, яке не дозволяє їй діяти настільки бездумно.

Вона знає, що всьому свій час, і якщо щось має статися, воно станеться. Також поняття терпіння відноситься не тільки до часу, але і до характеру її обранця: мудра жінка здатна терпіти звички свого чоловіка! Вона мириться з ними, знаючи, що всі люди мають свої примхи. Саме завдяки такому підходу відносини в родині можна назвати гармонійними.

таємниця №10

Мудра жінка вміє жити в гармонії з собою і з природою. Її відмінною рисою є те, що така жінка здатна знайти плюси навіть в найскладніших неоднозначних ситуаціях. Її життя протікає спокійно, розмірено, але при цьому повноцінно і яскраво.

Вона володіє плавними рухами, в яких багато жіночності і чарівності. Світ для неї цікаве місце, яке приносить тільки радість, щастя і чудовий настрій. Вона щиро милується собою і однозначно любить життя.

Мудра жінка це звучить гордо! Ми розповіли вам про 10 заповітних таємниці кожної з них.

Бути такою чи ні вирішувати тільки вам. Однак важко не погодиться, що така дама викликає захоплення і повагу.

facebook