Украина
11 осіб знаходяться у заручниках на пошті у Харкові

У заручниках у невідомого, який захопив відділення «Укрпошти», за неперевіреною інформацією — 11 осіб, серед них 2 дітей, повідомив начальник ГУ Нацполіціі в Харківській області Олег Бех в ефірі «112 Україна» .

Бех зазначив, що серед заручників може бути 9 дорослих і двоє дітей, але поки підтвердження цієї інформації немає.

«Ми не розуміємо, ні яка вибухівка у цієї людини, ні зброя. Він поводиться абсолютно спокійно. Зараз на місці присутня слідчо-оперативна група, група переговірників. Ми встановлюємо всі обставини», — зазначив він.

Бех зазначив, що людина зв’язується з поліцією, використовуючи телефони заручників.

«Ми поки не розуміємо його вимог. Питання в тому, що він говорить, що не всі заручники були звільнені в ході переговорів, які недавно відбулися», — сказав Бех.

Правоохоронці припускають, що у чоловіка, який захопив заручників, можуть бути спільники.

За версією нардепа Антона Геращенко, то, що відбувається в Харкові — це спроба пограбування.

Читайте також: ЗАХОПЛЕННЯ ЗAРУЧНИКIВ В ХАРКОВІ: ЧОЛОВІК ПОВІДОМИВ, ЩО НА НЬОМУ ПРИЧЕПЛЕНО ВИБYХIВКY, ЯКУ ВІН ГОТОВИЙ ЗАСТОСУВАТИ (ВІДЕО)

«Грабіжник зрозумів, що він не може тепер спокійно покинути місце злочину з награбованим і він прийняв рішення заявити про те, що він бере всіх в заручники. На даний момент відділення Укрпошти оточено співробітниками поліції … З грабіжником, який став після захоплення заручників — терористом, ведуться переговори. Йому пропонується скласти зброю, відпустити заручників і здатися владі «, — повідомив Геращенко.

facebook