11 прикмет, які допоможуть заманити гроші

Долар під скатертиною і дорогий гаманець: 11 прикмет, які допоможуть заманити гроші

Чого не варто робити?

1. Зберігати банкноти м’ятими. Гроші люблять порядок, тому не водяться у тих, хто не вміє поводитися з ними. Якщо у вашому гаманці купюри складені впереміж, а не розсортовані за номіналом – не дивуйтеся фінансових труднощів.

2. Ставити сумку на підлогу. Вважається, що фінансова енергія йде вниз і розчиняється.

3. Складати в гаманеці будь-що. Багато хто зберігає чеки, візитки, дисконтні карти магазинів, до яких більше ніколи не підете. Подібне сміття перебиває грошові потоки.

4. Віддавати борги ввечері – погана прикмета. Платити по рахунках краще вранці.

5. Витрачати зарплату відразу після отримання. Краще зберегти всю суму до наступної доби, щоб гроші звикли до господаря і не намагалися від нього втекти.

6. Брати чи віддавати гроші з рук до рук чи через поріг. Бажано покласти їх на стіл, тумбочку чи прилавок магазину.

7. Віддавати борг великими купюрами: вони зберігають потужну грошову енергетику. А ось позбавляючись дрібних банкнот, ви забезпечуєте собі фінансове зростання.

А що піде на користь?

8. Гарний гаманець. Гроші люблять благополуччя, тому зберігати їх у дешевому чи старому дірявому гаманці — погана витівка. Зробіть перший крок назустріч багатству і купіть гарне портмоне. Старий гаманець краще не викидати, а залишити вдома, щоби фінансова енергія не пішла.

9. Талісман на багатство. Носіть у портмоне китайську монету, фігурку дракона, черепахи або жаби з трьома лапками, нескінченність у формі вісімки, щасливу купюру або два американські долари.

10. Покладіть під скатертину на кухні банкноту, щоб приманити до будинку достаток.

11. Позбавтеся дрібниці. Якщо ваш гаманець став схожим на мішок із золотом — почніть розплачуватись монетами в магазині або роздайте їх у вигляді милостині. Звичка носити багато дрібниць — до злиднів.

You cannot copy content of this page