12 липня у Овнів карусель негативу, а у Скорпіонів кар’єрна перемога

12 липня у Овнів карусель негативу, а у Скорпіонів кар’єрне сходження

ОВНАМ у професійній сфері кадрів бажано діяти старим та перевіреним способом та уникати ризиків. Тим, хто поки не зміг створити сім’ю, краще проводити якнайбільше вільного часу поза домом.

ТЕЛЬЦЯМ буде легко досягти успіху в будь-якій творчій та інтелектуальній діяльності. Головне, щоб такий вид роботи подобався. Ви сповнені енергії, яку можна витратити на організацію великих заходів.

БЛИЗНЮКИ, для реалізації задуманого необхідно побути наодинці із собою. Не витрачайте надто багато власного потенціалу на інших людей. В іншому випадку це може призвести до конфліктів. Давній друг може надати несподівану підтримку.

РАКИ мають сприятливий день для вивчення комп’ютерних технологій. Дотримуйтесь балансу в роботі: дружнє спілкування з кимось із керівництва може викликати негативне ставлення у колег. Хтось може захотіти зіпсувати вам настрій.

ЛЕВИ, навіть якщо ви відчуваєте внутрішню силу, це зовсім не означає, що потрібно хапатися за все одразу. Енергія може залишити вас, якщо ви не будете розумними у всьому, за що беретеся.

ДІВАМ професійне та особистісне зростання тепер забезпечене. Будьте ввічливішими і чемнішими, і тоді перед вами відчиняться всі двері. Вирішення навіть найскладніших проблем лежатиме на поверхні.

ТЕРЕЗИ, проводьте більше часу з сім’єю. Близькі потребують вашої підтримки. Багато проблем у фінансовому плані у вас у цей період врегулюються самі собою.

У СКОРПІОНІВ в особистому житті можуть виникнути несподівані проблеми. Не будьте надто агресивні у відносинах з близькими, це може зіпсувати ваші стосунки. На вас чекає кар’єрне зростання.

У СТРІЛЬЦІ накопичиться багато справ, скористайтеся розкладом, він сильно полегшить вам життя, інакше ви ризикуєте заплутатися між усіма завданнями. Можливі дрібні сварки із колегами. Ігноруйте плітки.

КОЗЕРОГАМ не час з’ясовувати стосунки з керівництвом, оскільки є ризик звільнення. Не намагайтеся довести, що ви маєте рацію, це марно. Впевнено йдіть до своєї мети. Уважно дослухайтеся до внутрішнього голосу.

У ВОДОЛІЇВ вдалий день для бізнесу та контрактів. Однак слід бути обережним у спілкуванні з людьми, оскільки велика ймовірність потрапити у неприємну ситуацію. Крім того, є можливість вирушити у відрядження.

РИБИ, зверніться за підтримкою до колег, друзів та сім’ї для досягнення своїх цілей. На роботі вам доведеться демонструвати працьовитість, твердість та вміння ладити з оточуючими людьми.

You cannot copy content of this page