14 липня у Овнів буде потік грошей, а у Раків потужний накат негативу

14 липня у Овнів буде потік грошей, а у Раків накат негативу

У ОВНІВ великий вплив на перебіг подій матимуть родина та справи родичів. Знайдіть у цьому позитивні сторони, підтримка буде забезпечена. Не захоплюйтеся бажанням використовувати близьких як матеріальний зиск.

ТЕЛЬЦІ, будьте обережні зі своєю внутрішньою силою. Її надлишок сьогодні вплине і на емоції, які потрібно виплеснути. Велика ймовірність, що ви станете ініціатором сварки чи конфлікту через свою гордість.

БЛИЗНЮКАМ день чудово підходить для розвитку нових відносин, спілкування з людьми. Більшість питань вирішиться шляхом діалогу, причому саме на вашу користь. Не забувайте, що ви повинні враховувати інтереси обох сторін.

У РАКІВ життєва енергія знизиться ближче до полудня, можлива стильна стомлюваність та головний біль.

Завдання, яке планували кілька днів, буде виконано бажаним чином за умови, що ви самі не виставлятимете рамки.

ЛЕВІВ день сприяє відпочинку, сну та приємним зустрічам. Ділові питання вирішуватимуться з труднощами та без бажання. Побудуйте свій день з урахуванням часу на розваги та можливості відволіктися від буденності.

У ДІВ день підходить для навчання, розширення кругозору та подорожей. Зірки рекомендують задуматися про давно плановану відпустку. Вирушайте в дорогу, хороші емоції та відсутність перешкод вам забезпечені.

У ТЕРЕЗІВ день співчуття, допомоги та турботи. Необхідно підтримати та нагадати про себе близьким, зайнятися своїм здоров’ям та допомогти всім, хто про це попросить. Зірки повернуть подяку подвійним бумерангом.

Скорпіонам ранок принесе сюрприз, який підніме настрій на весь день. Все задумане пройде так, як ви планували. Складні завдання вирішаться значно легше. День забезпечить вас добрими емоціями.

СТРІЛЬЦЯМ день благоволіє до будь-яких подорожей. Вирушайте в поїздку за місто, там на вас можуть чекати цікаві зустрічі особистого характеру. Є велика можливість відрядження. Не поспішайте відмовлятися, вона закінчиться для вас більш ніж благополучно.

Козерогам хочеться закутатися в теплий плед і читати улюблену книгу. Вам слід уникати гучних заходів або надто швидкого ритму життя. Набагато більше задоволення і користь ви зможете отримати лише на самоті.

ВОДОЛІЯМ цей день принесе відповіді на питання, що хвилювали останнім часом. Не чекайте, що все складеться так, як вам хотілося б. Але ситуація проясниться, і це допоможе зрозуміти ваші сильні та слабкі сторони.

РИБАМ день принесе багато руху, розмов, здебільшого порожніх і безглуздих. Не чекайте, що вирішаться важливі питання. Вся увага розсіюватиметься на дрібні події.

You cannot copy content of this page