14 серпня початок Успенського посту, з чим пов’язаний цей піст і що можна споживати протягом посту

Успенський піст триває два тижні, і лише у суботу та неділю дозволяється їжа з олією. Піст дуже строгий, такий як і Великий перед Пасхою.

Успенський піст встановлений перед великими святами Преображення Господнього та Успінням Божої Матері та триває два тижні, починаючи з 14 серпня. Звичай дійшов донині з давніх часів християнства.

Святий Симеон Солунський пише, що: «Піст у серпні (Успенський) заснований на честь Матері Божого Слова, яка, дізнавшись про Своє преставлення, як завжди подвизалася і постила за нас, хоча, будучи святою і непорочною, і не мала потреби в пості.

Особливо Вона молилася за нас, коли мала намір перейти від тутешнього життя до майбутнього, і коли Її блаженна душа мала через Божественний дух з’єднатися з Її сином. А тому й ми повинні постити і оспівувати Її, наслідуючи її життя і пробуджуючи її тим до молитви за нас.

Деякі, втім, кажуть, що цей піст заснований з нагоди двох свят, тобто Преображення та Успіння. І я також вважаю за необхідне спогади обох цих двох свят, одного — як освячення, що подає нам, а іншого — змилостивлення і клопотання за нас».

На період посту по понеділках, середах та п’ятницях наказано сухоїдіння. Вівторок, четвер — гаряча їжа без олії. У суботу та неділю дозволяється їжа з олією.

У день Преображення Господнього 19 серпня дозволяється риба.

Якщо Успіння Пресвятої Богородиці 28 серпня, припадає на середу або п’ятницю, тоді цей день рахується пісним, але можна вживати рибу.

You cannot copy content of this page