15 вересня закінчується Ретроградний Меркурій: Діви будуть найщасливішими, гороскоп з 15 вересня по 15 листопада 2023 року

Період ретроградного Меркурія, що розпочався 23 серпня, завершується 15 вересня і дає представникам зодіакального кола зітхнути з полегшенням. Проблеми, пов’язані з обробкою інформації, документообігом, переговорами, укладанням контрактів і технікою, з якою стикалися багато хто в минулі тижні, нарешті закінчаться, перешкод на шляху до поставлених цілей стане значно меншим. Самі час зібратися і приступити до реалізації своїх найсміливіших планів!

Особливо щасливими виявляться Діви. Меркурій – планета цього знака, крім того, закінчивши ретроградний шлях, вона зараз проходить у сузір’ї Діви. Представники знака, як відомо, люблять лад, вони все контролюють, і коли щось йде не за планом, випадають із зони комфорту. Зараз ці щасливчики зможуть упорядкувати всі процеси, налагодити справи і, відповідно, дійти душевної рівноваги. Меркурій перестане виводити чутливих Дів із себе, і все піде звичним їм шляхом.

У Терезів вдасться налагодити комунікацію з колегами, підлеглими, клієнтами та іншим оточенням. Представникам знаку вдасться побудувати позитивні стосунки з новими знайомими та змиритися з близькими. Насолоджуйтесь, на вас чекає чисте спілкування, готовність чесно і відкрито обговорювати свої почуття, не боячись непорозуміння.

Скорпіони зможуть упорядкувати відносини зі світом. Вони відчують впевненість у собі, а життя побачать стабільним та надійним. І нарешті забудуть дорогу в автомайстерню, бо техніка з ними дружитиме.

Стрільці матимуть можливість подорожувати без додаткових складнощів та надзвичайних ситуацій. Простіше організовуватиме поїздки, плануватиме і проходитиме складні багатоступінчасті маршрути. Взаємодія з консульствами та пов’язаними з туризмом компаніями порадує.

Козероги в свою чергу зможу зібратися та сконцентруватися, щоб уникнути помилок у документах та професійних завданнях. Удача чекає на представників знака, які затіяли будівництво.

Водолії згорнуть гори, якщо захочуть — будь-який захід вони проведуть блискуче і загалом виявлять небачену мотивацію та ефективність. Особливо зірки допоможуть працівникам зі сфери маркетингу.

Що ж до Риб, вони завжди живуть непогано, хоч би як танцював Меркурій. Ці люди досить гнучкі і добре виживають за будь-яких обставин, але піддаються впливу, у цьому питанні варто бути уважнішими.

Овни стануть справжніми повелителями машин — техніка працюватиме чудово, без перебоїв та несподіваних поломок.

А Тельці зможуть покращити своє матеріальне становище та проявити себе на роботі.

Для Близнюків настає час занурення в себе і самоаналізу, вони сміливо дивляться вперед, легко вирушать назустріч своїм ідеям і мріям.

У Раків налагодиться комунікація в сім’ї, їм легше буде порозумітися з родичами, уникати конфліктів, образ і напружених ситуацій.

Леви у другій половині вересня легше розкриватиме свій потенціал, просуватиме ідеї та реалізовуватиме кар’єрні плани.

You cannot copy content of this page