16 березня Діви приречені на успіх, а Овнам потрібна підтримка

Овен
Сьогодні вам знадобиться підтримка близьких людей аби ваші справи пішли в гору. Неодмінно попросіть про підтримку.

Телець
Якщо ви мали необережність посваритись з кимось, то сьогодні саме час вибачитись. Шкода, якщо через дрібні непорозуміння ви втратите хороших друзів.

Близнюки
Сьогодні у вас не буде часу на ваших близьких та кохану людину. Ви будете дуже зайняті, але на вихідних неодмінно матимете час на відпочинок.

Рак
Змініть те, що, на вашу думку, потребує змін, але не йдіть далеко. Почніть з перестановки в квартирі чи зачіски.

Лев
Сьогодні вам, можливо, доведеться займатися тим, що робити просто любите. Самі винні – не було чого погоджуватися. Наступного разу краще чемно, але твердо відмовити.

Діва
Сьогодні ви просто приречені на успіх у любовних  справах. Не гайте, а швидше купляйте подарунок коханій людині і йдіть до ресторану.

Терези
Сьогодні у вас може з’явитися схильність ускладнювати собі життя без будь-якої причини. Дивіться на речі простіше, у вас буде набагато менше підстав нервувати, ніж вам здається.

Скорпіон
Сьогодні вам буде надано величезну кількість різноманітних можливостей, і упустити їх було б непростим марнотратством.

Стрілець
Навіть самотністю можна насолоджуватися, особливо якщо вона рідкісна та бажана. Але не забувайте все ж таки, що людина – тварина стадна і довга самота теж не дуже добре.

Козеріг
Не дозвольте впертості чи нерозумінню, приректи вас на самоту. Краще поступитися.

Водолій
Сьогодні ви цілком можете досягти успіху у справах. Успіх цей буде тим більше приємний, що кінцевий результат, як не дивно, не надто сильно відрізнятиметься від того, на що ви розраховували. Все буде саме так як ви того бажали.

Риби
Не дозволяйте іншим робити те, що можете зробити самі. Якщо вийде не дуже добре, не засмучуйтесь. У них вийшло б не краще. Просто повірте в себе та в свої сили.

You cannot copy content of this page