17 вересня хтось зустріне кохання, а на когось чекає зрада

17 вересня хтось зустріне кохання, а на когось чекає зрада

День, коли потрібно провести ретельну ревізію речей, думок, людей в оточенні. Позбудьтеся старого, щоб прийшло нове. Добре зав’язувати корисні контакти та ініціювати зв’язки романтичного характеру.

Овен

Відмінний день для залучення фінансового благополуччя у ваше життя. Якщо хочете заробляти більше, зробіть щось, що допоможе вам досягти бажаного. Ймовірно отримання інформації, яка стосуватиметься ваших стосунків із близькими. Не потрібно поспішати з висновками, постарайтеся тверезо підійти до ситуації.

Телець

Сьогодні висока ймовірність зустріти людину, яка зацікавить вашу увагу. Вам може здатися, що це саме той, кого ви шукали довгий час. Не піддавайтеся ейфорії, якщо у вас друга половина. Роман може закінчитися, не встигнувши початися. Вдалий день для великих покупок та інвестицій.

Близнюки

Цього дня краще зайняти роль другого пілота. У партнерстві ви досягнете більших результатів, ніж якщо діятимете поодинці. Корисно розширювати основу контактів. Серед нових знайомих можуть з’явитися надійні люди, які відкриють перед вами нові можливості та на яких можна покластися.

Рак

Сьогодні свої інтереси потрібно ставити понад “хотілок” інших людей та компаній. Не йдіть на компроміс, якщо вам його пропонуватимуть. Вибивайте для себе вигідні умови, у цей день удача на вашому боці.

Романтичні зустрічі цілком здатні перерости у тривалий зв’язок. Виходьте у світ та ініціюйте знайомства.

Лев

Хороший день для того, щоб вивести на розмову до душі того, хто вам дорогий. Якщо вас давно турбували стосунки з батьками, партнером, друзями, то саме час обговорити це. Відверта розмова зарядить вас енергією та відкриє нові можливості. У професійних питаннях на вас теж чекає успіх.

Діва

Будьте уважні у спілкуванні з колегами та просто знайомими. Цілком можливо, що ваші слова можуть використовувати проти вас самих. Намагайтеся мінімізувати контакти з неприємними для вас людьми і не піддавайтеся на провокації. Якщо конфлікт все ж таки трапиться, він виснажить вас.

Терези

День, коли варто задуматися про фінансову частину свого життя. Почніть вести таблицю доходів та витрат, відкладати частину прибутку. Гроші не люблять безладне ставлення і можуть просто не додаватися. Якщо не освоїте основи фінансової грамотності, можете влізти в боргову яму з якої буде складно вибратися.

Скорпіон

Зверніть увагу на тих, хто завжди поруч із вами. Можливо саме зараз вони як ніколи потребують вашої підтримки. Хороший день для того, щоб розпочати щось нове – приміряти іншу професію, записатися до спортивної секції чи освітніх курсів, відкрити свою справу.

Заняття можуть вас захопити та призвести до потрібного результату.

Стрілець

Проблеми самі собою не вирішаться. Вам доведеться докласти зусиль, виявити терпіння та піти на компроміс. Чим більше ви сьогодні встигнете зробити, тим більший результат отримаєте у майбутньому.

Це стосується не лише роботи, а й стосунків. У ваших силах закласти основу для тривалого запаморочливого роману.

Козеріг

Життя може поставити вас перед складним вибором, причому доведеться вибирати між своїми принципами і потенційною вигодою. Що ви віддасте перевагу, справа ваша, але від цього рішення залежатиме ваше майбутнє. Імовірні якісь недомовки з близькою людиною, які вам під силу виправити.

Водолій

Сьогодні краще перейти у режим “енергозбереження”. Всі ваші дії не дадуть результату, а тільки вимотають вас. Натомість займіться собою, своїм здоров’ям –  сходіть на масаж, прийміть гарячу ванну. Проведіть день максимально ліниво, щоб з новими силами увірватися на новий тиждень.

Риби

У цей день не рекомендується приймати важливих рішень. Є ймовірність, що ви промахнетеся. Зробити правильні висновки завадить зайва метушня та нестача інформації. Відмінний день для того, щоб зустрітися з друзями, поговорити до душі і просто видихнути після важкого робочого тижня.

You cannot copy content of this page