18 серпня хтось приручить удачу, а хтось потрапить у любовний трикутник

18 серпня хтось приручить удачу, а хтось потрапить у любовний трикутник

Овен

Події цього дня вимагатимуть від вас суттєвих витрат енергії. Вам доведеться долати перешкоди, які вам заважатимуть. Якщо ви постараєтеся, то у вас все складеться якнайкраще і в справах, і в любовних відносинах. Якщо ви самотні, то можете примагнітити увагу того, хто вам подобається.

Телець

У цей день ви можете отримати пораду, яка дозволить вам легко розправитися з однією з ваших проблем.

Тож не відмахуйтеся від допомоги близьких чи тих, кому довіряєте, але, можливо, не вважаєте компетентними. У любовних справах вам доведеться зробити вибір, який може визначити подальший розвиток ваших відносин.

Близнюки

Цієї дати з вами відбудеться якась трансформація. Ви відчуєте або якийсь прорив у справах чи стосунках, або, навпаки, регрес, який відкине вас назад. Оперативно реагуйте на негативні зміни, якщо вони відбудуться, щоб пом’якшити їх наслідки. Ймовірно отримання якоїсь звістки, яка для вас важлива.

Рак

Хороший день, коли вас буде супроводжувати по всіх напрямках. Сміливіше дійте, не бійтеся ризикувати, активніше презентуйте себе та свої ідеї. Саме в цю дату велика можливість перескочити з цього рівня на інший. Романи, які стартують цієї дати, навряд чи будуть тривалими.

Лев

Слухайте інтуїцію та не звертайте увагу на підказки порадників збоку. Ваш внутрішній голос у цей день працюватиме за повною програмою, тому зможе допомогти ухвалити рішення. Ще один варіант для вибору шляху – покластися на випадок. Фінансова ситуація почне покращуватись.

Діва

Ви можете відчувати невпевненість у собі та у правильності своїх дій. Щоб її позбутися, покопайтеся в собі.

Не варто квапити події, прагнути швидше розправитися зі справами. Краще виявіть терпіння. Пауза, яку ви зробите, може стати трампліном у розвитку.

Терези

Вам доведеться вирішувати проблеми якоїсь групи людей. Це може бути як колектив, де ви працюєте, так і сім’я. Хід справ, з якими пов’язані ваші фінансові надходження, вас радуватиме. Щоб залучити до життя зміни, необхідно завершити справи, які відтягують вас назад.

Скорпіон

Не поспішайте діяти, краще поміркуйте, чи вірною ви йдете дорогою. Проаналізуйте помилки минулого та ще раз оцініть плани на майбутнє. Є ймовірність, що ви побачите свої промахи та зможете їх виправити. На амурному фронті є можливість потрапити в любовний трикутник.

Стрілець

Якщо ви зробите хоч якісь кроки, то помітите, що реалізація ваших бажань триває повним ходом. Витрачати гроші для виконання бажань цієї дати не варто. Краще взагалі закрити гаманець на замок, щоб не показати грошима дорогу з вашої кишені.

Козеріг

Вам може здаватися, що ви потрапили до оточення неприємностей. Але насправді все не так погано, як це може бачитися. Видихніть і приступайте до їх вирішення. Ось побачите, багато з труднощів випаровуватимуться самі собою. У амурних справах можливі якісь перепони чи розбіжності. Не поспішайте події.

Водолій

Беріть із місця в кар’єр. Відповідний період для того, щоб замахнутись на реалізацію того, що ви відносите до наполеонівських планів. Наважуйтеся. Шанс, що у вас все вийде дуже високий. Фінансові проблеми будуть улагоджуватися, якщо ви залучите до їх вирішення людину, якій довіряєте і яка вміє заробляти гроші.

Риби

Слідкуйте, що зривається з язика. У цю дату велика ймовірність заподіяти біль комусь необережно сказаним словом. Образа потягне за собою ланцюг негативних наслідків. Вдалий час для старту нових проектів у творчій сфері. Справа буде успішно та легко розвиватися.

You cannot copy content of this page