2 березня успіх на стороні Раків, а Риби підкорять чиєсь серце

Овен
Сьогодні не варто надто розпускати язик. Ви ризикуєте ненароком видати комерційну таємницю або просто поговорити щось таке, що згодом могло б бути використане проти вас. Або ж сказати коханій людині слова які дуже її образять. Тому сьогодні варто добре думати над тим що говорите.

Телець
Сьогодні все буде якось не так.  Ваші плани підуть не тим шляхом, і ви зазнаєте фінансових невдач.

Близнюки
Сьогоднішній день пройде під знаком взаємної лояльності та порозуміння. Це, звичайно, добре, проте будьте пильні, як би не бути обманутим.

Рак
Сьогодні вам варто скористатись всіма можливостями долі, які у вас будуть. Успіх буде на вашій стороні весь день.

Лев
Займіться сьогодні чимось вам нехарактерним. У вас це чудово вийде, а задоволення від цього отримаєте значно більше, ніж від звичних справ.  Сходіть на йогу, чи в кіно.

Діва
Сьогодні ви без особливих зусиль зможете змусити світ крутитися навколо вас і в потрібному напрямку. Питання тільки в тому, чи захочеться вам.

Терези
Чи зійдете ви сьогодні на вершину як тріумфатор, чи заплутаєтеся у справах чи наробите помилок – результати цього дня дуже довго впливатимуть на ваше життя. Тож краще вибрати перше.

Скорпіон
Хто не ризикує, не п’є шампанського. Сьогодні саме ваш авантюризм зіграє з вами поганий жарт. Будьте обережні.

Стрілець
Сьогодні варто приділити час вашій коханій людині. Проведіть разом час та сходіть на побачення.

Козеріг
Можливо, що сьогодні ви дасте згоду, про яку шкодуватимете згодом. Як би вам не хотілося це зробити, зважте все “за” і “проти”, можливо, ви зміните рішення.

Водолій
Сьогодні вас можуть дещо втомити ваші власні думки. Вони будуть просто не давати вам спати. Найкращий спосіб від них відволіктися, якщо, звичайно, ви цього бажаєте, – це зайнятися проблемами друга, родича, знайомого… Просто займість справами які можуть зайняти вам голову.

Риби
Сила вашої чарівності сьогодні багато в чому залежатиме від вишуканості вашої мови. За допомогою пари-другої витончених слів ви зможете підкорити чиєсь серце.

You cannot copy content of this page