2 вересня на когось чекає невдача, а хтось витягне щасливий квиток

2 вересня на когось чекає невдача, а хтось витягне щасливий квиток

Другий день осені вимагає позитивних емоцій і не терпить зневіри. Тому сьогодні треба отримувати задоволення від життя, а не “розкладатися” на дивані. Зустріться з друзями, влаштуйте шопінг-терапію, вирушайте в міні-подорож – сьогодні потрібно бути активними.

Овен

Постарайтеся приділити час сім’ї та друзям, особливо тим, хто давно чекає від вас трохи уваги. Це піде на користь не тільки їм, але й вам – ви по-новому погляньте на свої дружні та споріднені стосунки.

Телець

Сьогодні поряд з вами легко та комфортно, тому люди неусвідомлено тягнуться до вас. Використовуйте це на благо собі – зафіксуйте домовленості та налагодьте корисні контакти.

Близнюки

Перестаньте думати про те, як ви виглядаєте в очах інших. Думка людей може змінюватися щодня, тому будьте собою і залишайтеся вірними собі. Це налаштує вас на потрібний курс.

Рак

Настав час братися за найскладніші проекти і вирішуватися на найсміливіші вчинки – сьогодні удача на вашому боці. Особливо успішними будуть творчі починання.

Лев

Сьогодні ви здатні переконати у своїй правоті навіть саму незговірливу людину. Саме час налагодити зв’язки – як робочі, і особисті. Не гайте час даремно.

Діва

Ризик – шляхетна справа. Якщо ви давно стоїте перед вибором, саме час прийняти рішення. Воно буде вірним, адже зірки сьогодні на вашому боці.

Терези

Чудовий день для того, щоб відпочити. Причому це може бути як релакс у спа, так і нестримні танці на вечірці. Найголовніше – не думати про рутинні справи та відпустити всі тривоги.

Скорпіон

День буде повний знаків, тому будьте особливо уважні, щоб не пропустити їх з поля зору. Можливо, ви давно чекали того самого чарівного стусану, щоб почати втілювати мрії в реальність.

Стрілець

Успіх сьогодні не на вашому боці. Намагайтеся не приймати важливих рішень і не піддавайтеся емоціям.

Проведіть день у колі близьких за настільними іграми або переглядом серіалу.

Козеріг

Відмінний день для того, щоб подбати про своє здоров’я. Однак від б’юті-процедур варто відмовитися – результат вас не порадує.

Водолій

Частину справ можна відкласти для того, щоб провести час з тими, хто дорогий. Сьогоднішні теплі моменти можуть назавжди віддрукуватись у пам’яті як найкращі. До речі, цього дня на вас чекає успіх і у фінансових питаннях.

Риби

Намагайтеся контролювати свої емоції, щоб не наробити дурниць, про які незабаром можна буде гірко пошкодувати. Слово дня – зібраність. Будьте напоготові – і невдача обійде вас стороною.

You cannot copy content of this page