20 липня у Левів будуть великі витрати, тотальний егоїзм у Терезів та необмежені можливості у Близнюків

20 липня у Левів будуть великі витрати, тотальний егоїзм у Терезів та необмежені можливості у Близнюків

У ОВНІВ у справах настало затишшя, але це тимчасове явище, спричинене внутрішніми пошуками.

Практичний бік питань може постраждати. Зате у філософських суперечках ви будь-кого заткнете за пояс.

ТЕЛЬЦЯМ зірки рекомендують не відкладати поїздку, про яку вони мріють. З пропозиціями поспішати не варто: довкола вас мало бажаючих піти на зміни.

БЛИЗНЮКИ, ваші справжні можливості необмежені: варто тільки взятися за справу всерйоз. Сприятливий час для тих, хто зайнятий письменницькою, викладацькою чи науковою діяльністю.

РАКИ присвятять день наведенню мостів із потрібними партнерами. Успішними є короткі поїздки: очікується фінансовий успіх, розширення сфери впливу. Продумайте свої дії наперед.

ЛЕВІВ чекають витрати за сімейними обставинами. Продуктивний обмін ідеями та знаннями. Друзі дадуть поради, дотримуючись яких ви зможете здійснити намічені справи. День започаткування важливих проектів.

ДІВИ, у професійній діяльності намічаються зрушення у потрібному напрямку, але не все зараз залежить від вас. Не біжіть від перешкод, що виникають: вони містять у собі важливу інформацію.

ТЕРЕЗИ добре орієнтуються в ситуації на роботі, точно передбачаючи реакції тих, з ким випало вести спільні відносини. Проходження виключно егоїстичним імпульсам здатне призвести до скорочення ваших доходів у майбутньому.

У СКОРПІОНІВ у вирішенні фінансових питань відкриються нові можливості, нові напрямки. Знавці зірок оголошують більше відпочивати та не економити час на сні.

СТРІЛЬЦІ не зовсім задоволені тим, що мають у фінансовому плані та сповнені рішучості виправити справу.

Уникайте пасивного дотримання вказівок “зверху”: справи зараз слід пожвавлювати привнесенням особистої ініціативи.

КОЗЕРОГИ, настав гарний час для благоустрою будинку, значних придбань та зустрічей з друзями. Кохана людина дуже розраховує на ваше розуміння. Будь-яке спотворення інформації спричинить далекосяжні наслідки.

ВОДОЛІЇ, проаналізуйте свої дії: ви надто розкидаєтеся. Стан фінансів залежить від ваших потаємних бажань. Можливо, вам варто усамітнитися і подумати.

РИБИ настільки захопилися з’ясуванням відносин із близькими, що це починає позначатися на інших сферах життя. Настав гарний час для того, щоб впустити у своє життя нові ідеї, знання та людей: використовуйте день за призначенням.

You cannot copy content of this page