20 серпня у Терезів буде грошовий бум, а Раки будуть обдурені близькою людиною

20 серпня у Терезів буде грошовий бум, а Раки будуть обдурені близькою людиною

Астрологи передбачили суцільний потік змін цього дня

ОВНАМ не варто відмовлятися від знайомств, нових знань та реалізації планів. Проект, який ви довгий час виношували, виявиться досить прибутковим, якщо все-таки наважитеся втілити його в життя.

ТЕЛЬЦЯМ настав час привести свої справи в порядок. Ваш настрій одразу покращає. Приділіть хоч трохи часу спорту, фізичним навантаженням, щоб освіжитися, зарядитися енергією.

БЛИЗНЮКАМ доведеться усувати безліч недоліків у справах. Чітко дотримуйтесь розпорядку, так ви швидше впораєтеся із завданням. Постарайтеся не виходити з себе, не зривати своє зло на оточуючих.

РАКИ будуть обдурені близькою людиною. Попереджений значить – все знає. Такі вчинки не можуть залишатися безкарними, на кону стоїть ваша репутація. Сім’я вас підтримає.

ЛЕВАМ розслаблятися ще зарано, ще не всі випробування ви пережили. Навіть мінімальна діяльність вимагатиме багатьох зусиль. Швидше за все, на підтримку ви отримаєте звідти, звідки зовсім не очікували. В особистому житті є і подарунки, і романтика, і почуття.

ДІВАМ час уже набратися терпіння і доробити справи, які вже тривалий час вимотують. Сьогодні нарешті буде поставлено крапку. Вам потрібний відпочинок як фізичний, так і душевний. Запас енергії добіг кінця, і його потрібно заповнити.

ТЕРЕЗИ, цього дня відкриються нові перспективи, надійде пропозиція про роботу, яка добре оплачується.

Відпочиньте сьогодні із сім’єю, спілкуйтеся, піклуйтеся. Є можливість познайомитися з цікавими людьми, ввечері піти на романтичне побачення, яке при взаємному бажанні переросте у тривалі стосунки.

СКОРПІОНАМ оточені увагою як усередині сім’ї, так і у колег. Від вас виходять енергія та дотепність. Вечір проведіть у колі друзів, не відмовляйтеся від запрошення до кіно, театру, концерту чи іншого урочистого заходу, наприклад, весілля.

Багато спокус принесе цей день СТРІЛЬЦЯМ. Вчинені помилки будуть тільки вашими, звинувачувати, крім себе, не буде кого. Відмовтеся від відвідування багатолюдних місць, також не варто захоплюватися розпиттям різних напоїв, вам це не пронесе, тільки додасть нових проблем.

Надмірна цікавість КОЗЕРОГІВ багатьох дивує. Це спричиняє розбирання та конфлікти з колегами та керівництвом. У другій половині дня настане перемир’я. Ваш досвід та навички гідні, щоб їх не тільки побачили, а й узяли з вас приклад.

Навколо ВОДОЛІЇВ виросла стіна нерозуміння. Швидше за все, це пов’язано з вашою жагою до влади. Будьте обережнішими у своїх намірах, бажання може здійснитися, а ви навіть не знаєте, що з цим робити.

У РИБ соціальна робота, робота з людьми потребує терпіння, витримки, людинолюбство. Наберіться терпіння, бо вас чекають конфліктні ситуації. Дуже ретельно підбирайте слова, інакше наслідки можуть бути непередбачуваними.

You cannot copy content of this page