2024 рік переломний період у житті обраних, на яких чекають грошовий дощ та зміна майбутнього

Рік, що настав, проходитиме під енергією числа «8». Це порядковий номер Нептуна, а також цю енергію має восьмий аркан Таро «Сила». Отже, всі 12 місяців поділяться на два етапи.

Перший — до липня, коли настане час карми та люди відповідатимуть за свої помилки. У цей же час Нептун керуватиме людьми, а ця планета відповідає за надздібності. До липня багато хто відкриє в собі нові таланти і зможе їх застосувати в роботі. Загостриться інтуїція, яка починає межувати із ясновидінням. Особливо це буде помітно у січні та лютому 2024 року.

У ці місяці починається духовне зростання. Звичайно, за умови, що ви не робили помилок у 2021 та 2022 роках. В іншому випадку вам доведеться зазнати ударів долі. Відбудеться обнулення. Багатьох наздоженуть їх минулі діяння, і кожен отримає по заслугах.

Іншими словами, ви можете втратити роботу, своє оточення, посваритеся з кимось із родичів. Доведеться віддавати як моральні, так й матеріальні борги. У першій половині 2024 року найкраще розпрощатися із кредитами та не брати нові. Не можна чинити опір кармічних ударів, інакше ви ніколи не зможете викупити свою провину і почати рухатися у бік успіху.

Наступний період настає із серпня 2024 року. Цей час запам’ятається переродженням, люди відкриють для себе нові можливості та зможуть досягти приголомшливих результатів. Адже на цей час починає правити аркан «Сила». Його енергії завжди дарують благо, але за умови, що людина чиста в духовному плані і вже викупила свою провину перед Всесвітом. Успіх, гроші та кохання прийдуть до обраних, але тільки через біль.

Ті, хто давно мріє розпрощатися з самотністю, отримають можливість зустріти другу половинку вже у квітні 2024 року. Другий шанс випаде у грудні. Але важливо розставити пріоритети правильно: якщо в цей час ви віддасте перевагу роботі, то матимете успіх у цій сфері, упустивши можливість розпочати життя з чистого аркуша.

Також 2024 вкаже, в якій сфері життя у вас намітився перекіс і вам потрібно внести корективи. У цьому випадку ви зіткнетеся з невеликими випробуваннями, які зможете подолати без труднощів, проте набагато важливіше ваша поведінка в непростій життєвій ситуації.

Наприклад, на роботі бос починає до вас ставитися упереджено. Ви можете висловити йому в обличчя невдоволення і почати шукати нову роботу, а можете вперто домагатися розташування начальника, потураючи його примхам.

Якщо виберете другий варіант, то можете втратити баланс між сферами життя, адже всі сили йдуть у кар’єру і в цьому випадку почнуться проблеми в особистому житті та зі здоров’ям.

Правильним рішенням буде запитати себе про свої справжні бажання, поговорити начистоту з босом і без агресії вирішити питання. Не бійтеся втратити роботу, адже 2024 — це переломний момент, де рішучі кроки приведуть до кращого.

Тепер найголовніше. У 2024 році намітилося кілька груп людей, які зможуть перевернути своє життя на краще. Обраними будуть люди, які народилися 9, 15 та 24 числа будь-якого місяця.

You cannot copy content of this page