2024 – рік Зеленого Дерев’яного Дракона: китайський гороскоп для всіх

Відповідно до китайської традиції, колір стихії дерева — зелений. Однак парадокс у тому, що Дракону цей колір — так само, як і синій, не надто подобається. Тому, вибираючи новорічне вбрання, краще віддати перевагу безпрограшним  варіантам — золоту та сріблу, білому та чорному.

У декорі будинку та упаковці подарунків вітається червоний, а стіл повинен бути, по-перше, дуже рясним, а по-друге, красиво та багато сервірованим. Дракон цінує блиск та розкіш. А за своєю натурою він — могутній, справедливий лідер та миротворець. Сподіватимемося, що в новому році Дракон зможе проявити свої найкращі риси.

Щур: 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Для Щурів наступний рік швидше сприятливий. Ви входить до числа символів, яким Дракон щиро симпатизує. Але пам’ятайте, що вона ґрунтується на його повазі до вашої здатності старанно працювати і долати перешкоди, знаходячи нестандартні шляхи досягнення своїх цілей. Ось і в новому році вам слід активно виявляти ці якості, в жодному разі не сподіваючись, що удачі самі посиплються вам на голову. У кар’єрних питаннях, наприклад, ви можете відчути конкуренцію, що зросла. Але сприйняти її потрібно не як загрозу, а як стимул повніше використовувати свої найкращі здібності та довести перевагу. У коханні рік прекрасний для Щурів із деяким стажем сімейного життя: їхні стосунки стануть ще міцнішими. Тим же, хто поки що самотній або тільки починає сімейне життя, потрібні терпіння та мудрість. Поспішні рішення не приведуть ні до чого доброго. Та й загалом мудрість у прийнятті рішень — головне, чого чекатиме від вас Дракон.

Бик: 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Поривчастому, піднесеному високо в небеса Дракону ваш знак видається надто повільним і приземленим. І 2024 не віднесеш до найвдаліших для вас. Однак саме ваша здатність твердо стояти на землі допоможе зберегти свої позиції та закінчити рік як мінімум без втрат. І навіть просунутися вперед — особливо це стосується тих, хто працює у великих компаніях чи державних структурах або займається творчістю. Іншим Бикам доведеться складніше — вони мають виявити хорошу реакцію, приймаючи рішення в ситуаціях, які можуть змінюватися досить швидко. А фінансова дисципліна та контроль за витратами рекомендовані всім представникам знаку без винятку. У справах любовних найсприятливішим періодом стане літо. У цей час ті з вас, хто перебуває у пошуку, мають високі шанси зустріти надійного супутника (або супутницю) життя. А ті, хто їх уже знайшов, насолодяться сімейним щастям та гармонією повною мірою.

Тигр: 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

Для Дракона ви скоріше суперник, і хоча він надто благородний, щоб навмисне чинити вам перешкоди, спеціально допомагати теж точно не стане. Ключове завдання року – зберігати та зміцнювати відносини. З начальством та колегами, з клієнтами та діловими партнерами, з коханими та членами сім’ї. Будь-який серйозний конфлікт в одній із сфер може спровокувати і конфлікти у всіх інших, і загасити цю пожежу буде непросто. У найкращому становищі виявляться ті з вас, для кого сім’я та будинок у будь-якій ситуації залишаються джерелом радості та захистом від негараздів. А от поспішати укладати шлюбні спілки наступного року не варто, нові відносини, хоч і обіцяють бути яскравими, мають пройти перевірку на міцність. У роботі на успіхи вправі розраховувати ті з вас, хто пов’язаний із торгівлею, фінансовою сферою та будівництвом. До речі, й зайнятися будівництвом свого будинку в новому році (краще у другій його половині) — теж зовсім непогана ідея, яку Дракон, напевно, схвалить.

Кролик: 1975, 1987, 1999, 2011, 2023

Згідно з однією з версій знаменитої китайської легенди, у змаганні звірів за право присвоїти своє ім’я тому чи іншому році стрімкий Дракон фінішував лише п’яти і тому, що затримався, захищаючи Кролика від хижаків. Вас ця версія напевно порадує. Навіть не дуже цікавлячись вашими цілями та цінностями, Дракон точно не дасть вас образити в критичних ситуаціях. Ви можете розраховувати на підтримку високопоставлених персон — але за умови, що не будете постійно докучати їм через дрібниці. З іншого боку, вам слід уважно доглядати заздрісників і недоброзичливців: вони можуть активізуватися, особливо в першій половині року. У роботі не зупиняйтеся на досягнутому, прагнення підвищити свою майстерність, напевно, окупиться. У особистих відносинах будьте обережнішими: можливі розриви. І якщо ті, що віджили свої зв’язки, краще відразу відпустити, то важливі для вас відносини зберегти можна і потрібно.

Дракон: 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Стихія дерева асоціюється в китайській традиції з періодом зростання, розвитку – навесні. І ви можете рахувати рік Дерев’яного Дракона своєю персональною весною. Насамперед це стосується, зрозуміло, чуттєвої сфери — у цьому сенсі рік надзвичайно вдалий. На вас чекають зустрічі, що запам’ятовуються, бурхливі захоплення, красиві романи. 2024 дуже хороший для укладення шлюбів і створення міцних спілок. А тим, хто вже зв’язав себе сімейними узами, слід більше часу приділяти коханим і намагатися, щоб спілкування з ними було максимально довірливим та відкритим. Щодо роботи весна виглядає дещо інакше. У цей час слід сіяти, щоб одержати врожай восени. І нові проекти, розпочаті зараз, повинні виявитися успішними, проте не чекайте на прекрасні результати негайно. Будьте терплячі, доглядайте свої посіви, допомагайте їх росту. А ще – навчайтеся. Нові знання та досвід доступні вам усім, навіть наймудрішим.

Змія: 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Дракон не відчуває до Змії ніжних почуттів, і рік вимагатиме від вас і уваги, і зібраності, але головне — швидкість реакції. Події можуть змінюватися стрімко і непередбачувано, і тільки правильно орієнтуючись у них, можна розраховувати на успіх. На щастя, стрімкий кидок – одна з головних зброї Змії. Протягом року варто зосередитись на досить короткострокових проектах. Вони можуть принести і визнання і відчутний прибуток. А ось починання з далеким прицілом, швидше за все, не дістануться не лише фінішу, а й навіть до середини дистанції. Пам’ятайте, що постійна концентрація та необхідність швидких дій – серйозні стресові фактори. Протягом усього року важливо стежити за здоров’ям та за перших ознак фізичної чи емоційної перевтоми давати собі достатній відпочинок. І втіштеся тим, що хоча б у питаннях кохання рік для вас вдалий без жодних натяжок та застережень.

Кінь: 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Якщо скористатися термінологією кінного спорту, то 2024 для вас не чинна виїздка, а стипль-чез, стрибка з подоланням перешкод. Дракону до душі ваші енергія та волелюбність, тому він щиро вважає, що все, що подобається йому, підійде і вам. Ось тільки це не зовсім правильно: літати, наприклад, ви не вмієте. Словом, на вас чекає бурхливий рік, і нерідко діяти доведеться на межі сил і можливостей. При цьому надзвичайно важливо звертати пильну увагу на деталі та дрібниці. Від них залежатиме і доля ваших кар’єрних починань, і мир та добробут у стосунках. Умовно кажучи, пам’ятайте: пункти дрібним шрифтом — найважливіші в договорі, а забута в раковині брудна чашка — не дрібниця. Але якщо у відносинах важливо зберігати стабільність, то в роботі якраз нововведення та зміни лише вітаються. Свій бізнес чи нове джерело доходів – посильні у новому році цілі.

Коза: 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Якщо вас щось і ріднить із Драконом, то хіба тільки неабияка ексцентричність. Ось і наступний рік вам може виявитися досить ексцентричним, щедрим на раптові і навіть парадоксальні повороти. У особистих відносинах це, мабуть, непогано — особливо для тих, хто ще не пов’язав себе сімейними путами. Достойні кандидати цього року, може, й не знайдуться, але вже пригод та задоволень буде чимало. Важливо лише, щоб ця карусель не надто закружляла вам голову. І ще: остерігайтеся людей, стосунки з якими виявляться чутливими для ваших фінансів. Та й взагалі у фінансовому плані рік потребує надзвичайної обережності, інакше до кінця його можна піти у серйозний мінус. Натомість у роботі та кар’єрі ваша непередбачуваність буде скоріше на користь. Саме нестандартні кроки повинні допомогти вам досягти успіху у вирішенні складних завдань і просуванні вгору кар’єрними сходами.

Мавпа: 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Можливо, вас це здивує, але ваш знак — серед улюбленців Дракона, і Мавпа вважається навіть одним із найкращих шлюбних партнерів для нього. Вже з цього можна зробити висновок, що рік очікується як мінімум непоганий. У справах любовних одиноких представників вашого знака і тих, хто вступив у стосунки зовсім недавно, чекає чимало позитивних подій. Можливі більш ніж перспективні знайомства та зміцнення довіри та взаєморозуміння. Сімейним парам зі стажем варто самим подбати про позитив. Романтичні вікенди, вечері при свічках, раптові сюрпризи: чим найбільше цього буде у вашому житті і чим менше буде рутини – тим краще. У кар’єрі вам належить цікаве завдання: потрібно розширювати сферу знань, впливу та інтересів, не змінюючи, по можливості, місце роботи. В цьому дуже допоможе зміцнення відносин із колегами та керівництвом. І чи вам, з вашою чарівністю і почуттям гумору, в цьому не досягти успіху?

Півень: 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Разом з Пацюком і Мавпою ви входите до числа символів, яким Дракон найбільше симпатизує. Але, схоже, він не проти вас розворушити. Мало голосно проголосити початок нового дня, треба ще й попрацювати, щоби цей день був успішним. Не бійтеся вийти зі своєї зони комфорту – мабуть, головне побажання, принаймні в тому, що стосується роботи та кар’єри. Кар’єрне зростання у новому році не тільки можливе, а й вельми ймовірне. Більше того, він спричинить і відчутне поліпшення вашого фінансового стану. Але водночас — і необхідність звалити собі на плечі нові обов’язки та займатися справами, якими вам не доводилося займатися раніше. Так, це непросто, але ви повинні впоратися. Ну а якщо говорити про романтичний бік життя, то існуючі відносини в новому році слід берегти. У нових знайомствах краще не тиснути на газ і не форсувати події.

Собака: 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

За характером ви та Дракон — майже повні антиподи, тому про якісь особливі симпатії з його боку говорити не доводиться. Покладатися необхідно на свої сили, але це зовсім не означає, що діяти доведеться тільки поодинці. Хороші стосунки з колегами, наприклад, дуже допоможуть у вирішенні кар’єрних завдань. Пам’ятайте лише, що ініціатива має виходити від вас, навіть якщо формальними лідерами ви не є. Загалом у тому, що стосується кар’єри та фінансів, перша половина року виглядає досить суперечливою. Дуже корисними можуть бути поради грамотних фінансових консультантів і просто досвідчених, обізнаних людей. З кінця літа стане набагато простіше і рік ви завершите цілком впевнено. Та ж картина і в особистому житті: початок року обіцяє чимало зустрічей, захоплень та конфліктів, але ясність та стабільність прийдуть лише в середині осені. До цього моменту не поспішайте із серйозними рішеннями.

Свиня: 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Дракон симпатизує вашому знаку і, можливо, на підтвердження свого розташування пропонує вам поїздку на американських гірках. Для нього це, звичайно, весела пригода, у вас часом може перехоплювати дихання. Рік щедрий на різкі та несподівані повороти. Головна порада: поставтеся до них як до нових можливостей, які відкриваються перед вами. Друга головна порада: не замикайтеся в собі та вузькому колі найближчих, успіх у новому році безпосередньо пов’язаний із спілкуванням, соціалізацією. Ділові поїздки, спільні обговорення, конференції та круглі столи дуже допоможуть вам заявити про себе та просунутися кар’єрними сходами. А вечірки та виходи у світ приведуть до хвилюючих зустрічей набагато вірніше, ніж пошуки партнерів у додатках знайомств. При дотриманні цих умов поїздка на американських гірках, швидше за все, припаде до смаку і вам, і наприкінці року вам буде за що подякувати Дракону.

You cannot copy content of this page