Поради
Гроші потечуть рікою: ці прикмети принесуть швидкий прибуток

Народна мудрість говорить, що всьому свій час і місце. Важливо знати, коли потрібно проявити себе. І всесвіт часто допомагає в цьому за допомогою знаків, головне – вміти їх розшифрувати.

Дані прикмети обіцяють прибуток і фінансове благополуччя. Джерело

Першим на швидку прибуток реагує тіло і багато хто знає, що в потрібний момент у людини починає свербіти ліва рука.

Виявити річ, яка давно зникла – до грошей. Це може бути втрачена кредитна картка або гаманець, затиск для грошей або цінна монета, тобто те, що має відношення до фінансів.

Звичайний метелик може стати символом майбутнього прибутку. Якщо на вулиці метелик пролетіла повз вас або опустилася на плече, це ще нічого не значить.

Але якщо метелик залетів до вас в будинок, будьте готові до того, що доля надасть вам шанс зірвати великий куш.

Читайте також:  Ось чому не можна вішати магніти на холодильник і чи шкідливі для здоров’я людини

Якщо від родичів, друзів і колег по роботі ви чуєте одні і ті ж фрази, пов’язані з фінансовою прибутком, а в телевізорі чи на рекламних плакатах бачите аналогічні написи, значить, Всесвіт поспішає попередити вас про сприятливої можливості збагачення.

Павук в квартирі є символом достатку і сприяє покращенню добробуту сім’ї.

Просити підвищення по службі, укладати фінансові угоди або грати в азартні ігри потрібно на молодий Місяць. Тоді шанси на отримання гідної прибутку будуть більш високими.

Кішка у китайській міфології є покровителькою достатку. Якщо вранці на порозі будинку ви виявили тварину, знайте, вам сьогодні може дуже пощастити. І везіння буде пов’язана з грошима.

facebook