Здоровье
На Україну прийде потужна магнітна буря, яка триватиме кілька днів

Вже сьогодні, 11 березня, з 8:00 ранку за київським часом на Землю обрушиться магнітна буря рівня G1. Серйозні геомагнітні коливання будуть відчутні протягом усього дня.

До завтрашнього дня буря трохи зменшиться, однак не вщухне зовсім, продовжуючись до 13 березня. Джерело

Будьте обережні: найближчі три дні, з 11 по 13 березня, можуть стати особливо проблемними для людей з підвищеною метеозалежність, гіпертоніків, а також ослаблених і мають проблеми з серцево-судинною системою.

Коли ще очікуються сильні магнітні бурі і сплески сонячної активності в березні 2019 роки? Читайте прогноз геомагнітних коливань в нашій статті.

Прогноз магнітних бурь на березень 2019 року

На жаль, це не перший і не останній сплеск сонячної активності в березні 2019. Крім бурхливого початку місяця з 1 по 3 число, березень багатий на магнітні прояви різної сили протягом усього місяця.

Незначні магнітні коливання можливі 12, 13, 20, 26 і 29 березня.

Крім того, досить серйозні магнітні бурі очікуються 11, 27 і 28 березня.

Читайте також: Чистий понеділок 2019: що обов’язково потрібно зробити і чого не можна робити у перший день Великого посту

Як захистити себе від впливу магнітних бур

В період сильних магнітних бур навіть у здорової людини може розболітися голова, з’явитися втома і нездужання, а також безпричинно погіршитися настрій.

Тим більше люди, залежні від перепадів космічної погоди, більш чітко відчувають на собі навіть незначні сплески сонячної активності.

У особливо чутливих людей під час магнітних бур організм реагує більш гостро: порушується робота серцево-судинної системи, загострюються хронічні зaxворювання, може підвищуватися артеріальний тиск і рівень адреналіну в кpoвi, з’являються занепокоєння і страхи.

Щоб уникнути негативного впливу сонця в період магнітних бур, медики рекомендують не навантажувати себе надмірним фізичним роботою, більше відпочивати, уникати стресових ситуацій, а також дотримуватися правильний раціон харчування і водний режим.

Також під час магнітної бурі обмежте далекі переміщення і поїздки і обов’язково тримайте під рукою необхідні ліки.

facebook