Суспільство
Імена чоловіків, які вважають за краще одружуватися по любові

Сьогодні б хотілося звернути увагу на статистику чоловічих імен, які вважають за краще одружуватися по любові:

  • Ім’я Вадим

Натура пристрасна і пристрасна. Життя йому ускладнюють рвучкі рішення. Джерело

Корисливі бажання у відносинах розглядати не варто, так як несподівана пропозиція руки і серця для Вадима цілком властиво.

І тут же чоловік на любовному фронті нерідко відчуває невдачі, однак, Вадим продовжує шукати свою любу, не дивлячись ні на що.

  • Ім’я Гордій

Гордія відрізняє характер. Він прямолінійний і чесний. На угоду з совістю нізащо не погодяться. В відносинах щирий, не розуміє як можна вступити в шлюб без взаємної любові. Заради своєї обраниці готовий зробити лицарський вчинок.

В ЗАГС хлопця обманом не заманиш. Гордію важлива чесність у відносинах. по життю всі проблеми вирішує самостійно.

  • Ім’я Віталій

До вибору дружини представник даного імені ставиться дуже серйозно.

Хлопці з таким ім’ям найчастіше мають безліч захоплень, вони всебічно розвинені і прагнуть одружитися раз – раз і назавжди.

Найчастіше Віталій не є романтиком, зате стабільність у своїй родині він забезпечить точно.

Для чоловіка особливе значення має певний зв’язок всередині пари, взаємність почуттів. Найменше він думає про фінансову сторону життя.

  • Ім’я Андрій

Чоловік з таким ім’ям емоційний і відкритий, він частіше за все у відносинах прислухається до почуттів, ніж до розуму. Лицемірство у цієї людини повністю відсутня, тому складно його представити в ролі альфонса.

Найчастіше перший шлюб у чоловіків з ім’ям Андрій не складається, тому чоловіки одружуються і в другій і в третій раз.

Читайте також: Люблю одруженого і готова йти «до кінця»

Андрій чесний в будь-яких взаєминах. Кожну обраницю, яку він веде в ЗАГС він любить щиро і по-справжньому.

  • Ім’я Данило

Данило по життю увагою жіночої статі не розбещений, нові знайомства з дівчатами йому даються важко. Однак, заради вигоди він їх ніколи не почне.

Лише велика закоханість допоможе чоловікові проявити ініціативу.

Данило любить проводити час з сім’єю, тому він шукає справжню берегиню домашнього вогнища, яка буде з нетерпінням чекати його в теплій домашній обстановці.

  • Ім’я Мирон

Мирон не вказує всім свою романтичну сутність, намагаючись її приховати. Лише жінка, яка підкорила його серце дізнається наскільки він чутливий.

Весілля Мирона відбудеться з дівчиною, яка максимально буде розділяти його інтереси. Меркантильних дівчат він не приймає. Часто узами шлюбу Мирон пов’язує себе вже в зрілому віці, так як пошуки ідеалу затягуються.

  • Ім’я Ігор

Для Ігоря важлива роль лідера. Якщо звернути увагу на те, що його ім’я в перекладі має значення «войовничий», то все само собою пояснюється.

За життя він самостійно просувається по кар’єрних сходах, будує своє життя як йому це подобається і, звичайно ж, вибирає по уму собі свою супутницю життя.

Не дивлячись на суворість і холодність в чоловікові можна розгледіти гаряче серце. Лише щирість почуттів дозволить йому оформити взаємини. При явних сумнівах поспішати з настільки важливою подією Ігор не буде.

  • Ім’я Роберт

Прихильником весілля по любові також є Роберт. Взаємини в традиційному стилі, чесність і щирість – все те, що необхідно, на думку чоловіків, для щасливого сімейного життя.

Для Роберта важливо відчувати міцний емоційний контакт і душевну близькість зі своєю обраницею.

  • Ім’я Ярослав

Амбіційність та гордість Ярослава не дозволить йому залежати від дружини. На думку чоловіка, лише він є главою в сім’ї.

Партнерку в своїх мріях він бачить спокійною й поступливою. Основа відносин в сім’ї для Ярослава – взаємна будь і повагу. У представників даного імені часто проявляється схильність до емоційної прихильності.

  • Ім’я Юрій

Юрій має велику популярність серед дівчат, тому проявляти ініціативу зачату йому не цікаво. Часто знаходиться в очікуванні єдиною, яка його зачарує.

Під час сімейного життя Юрій значно змінюється. Він стає більш відповідальним і серйозним – справжнім главою сім’ї.

Без взаємних почуттів таких змін не відбудеться. Шлюб з розрахунку не для нього.

facebook