23 липня у Овнів будуть сварки, великий прибуток у Тельців та казка для Дів

23 липня у Овнів будуть сварки, великий прибуток у Тельців та казка для Дів

ОВНАМ бажано уникнути будь-яких сварок та суперечок. Підтримка миру та злагоди в домі залежить зараз від вас: першими йдіть на зближення, шукайте точки дотику.

Серед ТЕЛЬЦІВ ймовірний прибуток, можливе отримання несподіваної і тому подвійно приємної суми.

Якщо час терпить, краще відкласти переїзди з місця на місце, а якщо їхати все-таки доведеться зробіть поїздку максимально комфортною.

БЛИЗНЮКАМ краще припинити грубе втручання сторонніх у своє особисте життя. Обміркуйте доцільність повернення до старих справ, колишніх видів діяльності. Добре було б вийти на старих знайомих.

РАКАМ було б непогано розслабитись: використовуйте право на відпочинок на повну. Успішні короткі та далекі поїздки, наодинці чи в компанії. Ви сьогодні ініціативні та схильні до рішучих дій.

У ЛЕВІВ здоров’я потребує особливо дбайливого ставлення: приділіть підвищену увагу якості продуктів. День обіцяє бути дуже плідним для будь-якого виду творчості.

ДІВАМ слід бути терпимішими у відносинах з коханою людиною та дітьми. І не відсиджуйтеся вдома — виходьте в люди, велика ймовірність усіляких щасливих казкових і незвичайних подій.

ТЕРЕЗИ, ваша справа може постраждати, якщо ви боятиметеся невдач. Ви на порозі нових відкриттів: зберіться з духом та зробіть крок. Скоро ви оціните виявлену до вас прихильність долі.

СКОРПІОНІВ чекають зустрічі з іногородніми особами та іноземцями, можливе отримання інформації здалеку. Контакти з друзями нададуть оптимізму і додадуть сенсу існуванню. Улюблені страви та напої підуть на користь.

СТРІЛЬЦІ, якщо ви плануватимете свої дії, виходячи з неправдивої інформації, це може призвести до небажаних наслідків. Існування готове надіслати вам важливі знаки.

У КОЗЕРОГІВ — день вивчення наук та ремесел, спілкування зі світом мистецтва. Творчі проекти мають успіх, незважаючи на можливі перешкоди. Справи підуть ще веселіше, якщо ви більше довірятимете людям.

ВОДОЛІЇ будуть раді будь-якій причині, щоб уникнути домашніх обов’язків. День і справді більше підходить для прогулянок містом та виїздів на природу, творчих проектів.

РИБИ, скористайтеся моментом, щоб трохи поправити своє здоров’я. Гарний час для придбань для дому та для себе, для коханих людей. Також показаний поява: кіно, театр, концерти — те, що потрібно.

You cannot copy content of this page