23 травня: чим грозить травнева повня у Скорпіоні кожному представнику гороскопу

Найближчий повний місяць пройде в Скорпіоні 23 травня. Цей день однозначно відноситься до проблемних і важких для всього, що пов’язано з відносинами, емоціями, внутрішнім станом, задоволенням і гармонією. Підвищена нервозність і вразливість, безпричинні тривоги та страхи, неадекватне сприйняття слів і дій, погане самопочуття, розгубленість, зневіра властиві для повного місяця в Скорпіоні. Діти погано сплять, вередують і плачуть без причини, дорослі зриваються і погано контролюють себе.

Більшість астрологів відносить повний місяць до складних і несприятливих днів, хоча є й ті, хто готовий з цим твердженням посперечатися.

Але є нюанси, які можуть безповоротно зіпсувати повний місяць, зробивши потужну енергію Місяця шкідливою. Це відбувається у двох випадках:

Коли повний місяць збігається з місячним затемненням. Це можливо двічі-тричі на рік.

Коли повний місяць відбувається у знаку зодіаку Скорпіон, що відбувається один раз на рік. Скорпіон — знак падіння Місяця, який він не любить і в якому почувається слабким і невпевненим.

Повня, перебуваючи на піку свого зростання, випромінює величезну кількість енергії, що саме по собі непогано. Особливо, якщо розуміти, що таке місячна енергія, на що вона впливає, а також знати, як їй правильно скористатися. До того ж у повний місяць Місяць не страждає від спалення Сонцем, як це відбувається в молодик, а значить, не втрачає своїх позитивних якостей і корисних властивостей. Цього дня обидві планети перебувають у протилежних знаках і лише «дивляться» одна на одну.

Найскладніше доведеться Скорпіонам і Тельцям через розташування в них Місяця та Сонця. Скорпіони у всіх сенсах можуть мати важкий день. Їм непросто буде розуміти свої власні бажання та впоратися самим із собою. Тельці ж можуть зіпсувати навіть найдобріші та найстабільніші стосунки з друзями, колегами та близькими людьми. Крім цього, небажання взагалі щось робити може порушити їхні плани та вивести з ладу.

Слідом за ними – Овни, Близнюки, Леви та Стрільці. Їх теж щасливчиками не назвеш. Овни близькі до внутрішньої кризи і наражаються на реальну небезпеку, якщо не присягнуться за будь-яких обставин тримати себе в руках. Близнюки можуть викликати гнів чи стати учасникам конфлікту, не досягнувши порозуміння з іншими людьми. Леви не тільки виявляться незадоволені діями інших людей, але й злитимуться самі на себе, через що зазнають почуття поразки і безповоротних втрат. А Стрільці, у кращому разі, шукатимуть самотності та можливості побути наодинці із собою, а в гіршому — можуть відштовхнути від себе тих, хто їм дорогий і небайдужий.

Раки чутливі до будь-якої активності Місяця. Адже Місяць для них – планета-покровитель. Якщо з Місяцем щось не так, Раки відчують це найпершими і відгукнуться. Представникам цього знака треба бути особливо уважними до свого фізичного та емоційного здоров’я, уникати складних ситуацій та берегти свій тендітний внутрішній світ.

Терези та Козероги можуть переживати через проблеми, пов’язані з грошима або їх відсутністю. Крім цього, їх емоційні рішення та імпульсивні вчинки можуть призвести до фінансових втрат та непередбачених витрат.

Водолії у такий день малоефективні на роботі. Їм важко зосередитися, зібратися з думками та робити те, чого від них очікують, а суперечки з колегами можуть ускладнити стосунки. Дівам також буде складно проявляти делікатність і дипломатичність у спілкуванні з іншими людьми: ті не проґавлять можливості перевірити Дів на міцність або навмисне вивести їх із себе.

Представникам обох знаків рекомендується триматися на безпечній відстані від тих, хто налаштований неприязно.

Риби з найменшими втратами «випливуть» з будь-яких складних обставин, якщо мудро віднесуться до того, що відбувається. Завдяки властивій їм гнучкості вони збережуть внутрішній спокій та емоційну врівноваженість.

You cannot copy content of this page