25 липня Овнів чекає глухий кут, а Леви замисляться про переїзд

25 липня Овнів чекає глухий кут, а Леви замисляться про переїзд

ОВНІВ сумнів у своїх силах здатний завести в глухий кут. Не втрачайте своє бачення ситуації, як би цього не хотілося оточуючим. Бажано очистити свій будинок від усього зайвого, запалити в ньому свічки, наситити гарною музикою.

ТЕЛЬЦІ почнуть втілювати в життя проекти, пов’язані з великими змінами та переміщеннями у просторі.

Безвідповідальні вчинки, невиконані зобов’язання можуть стати причиною конфліктів.

БЛИЗНЮКІВ чекає бурхлива діяльність, зміцнення ділових зв’язків, плідне спілкування з однодумцями.

Ваші пропозиції зустрінуть підтримку найвпливовіших осіб. Не бійтеся фізичних навантажень.

У РАКІВ можливі тертя у робочому колективі. Слідкуйте за своїми словами: у цей день можуть втілитись негативні побажання, висловлені вголос. Старі зв’язки набудуть особливої значущості.

ЛЕВИ всерйоз замисляться про переїзд. Рішення може бути прийняте на користь родичів або через отримані новини. Не варто брати в цей період у борг.

У ДІВ сприятливі поїздки, реалізація в суспільстві, проте пам’ятайте: суперечки в цей час забирають дуже багато енергії. І головне — не захоплюватись із цією справою у колі близьких.

ТЕРЕЗИ, зосередьтеся в першу чергу на питаннях професійного зростання, і ваші надії виправдаються.

Приплив грошей безпосередньо залежатиме від взаємин із іншими людьми.

СКОРПІОНИ зможуть добре заробити на основному місці роботи, а за ініціативи не виключені й побічні прибутки. Вдаються справи, пов’язані із укладанням угод. Можливі цінні подарунки.

СТРІЛЬЦЯМ необхідно виявити наполегливість, якщо вони хочуть насолодитися плодами своєї праці. Мозок працює на “повну”, так що впоратися зі збільшеним потоком інформації буде легко.

КОЗЕРОГИ, намагайтеся бути на увазі: ваші ініціативи гідні визнання. Добре отримувати поглиблені знання з обраної спеціальності. День сприятливий для торгівлі, покупок, усіляких реформ.

ВОДОЛІЇ, особливий успіх буде супроводжувати тим, хто постійно перебуває в русі та пошуку. Все, що відбувається у професійній сфері, підігрівається здоровою конкуренцією, а благополуччя буде пов’язане з умінням знаходити в старому нове.

РИБАМ цей день можна займатися чим завгодно, аби залишатися в спокійному, рівному настрої. Бажання бути попереду допоможе просунутися на шляху до задуманого. До важливих зустрічей потрібно добре підготуватися.

You cannot copy content of this page