25 лютого на любовному фронті “штормитиме” майже у всіх, окрім Скорпіонів та Риб

Любовний гороскоп на 25 лютого для всіх знаків зодіаку

Овен
Сьогодні приділіть якнайбільше часу оформленню подарунка для вашої коханої людини.

Як ви ще не купили подарунок? Нема приводу? А якщо трохи подумати?

Телець
У вас у планах відпочинок від родини? Його не варто починати з цього дня, навпаки, нині слід час витратити на рідних. Причому не просто пообідати разом та посидіти перед телевізором, а зайнятися їхніми справами, наприклад, допомогти дружині в хатніх справах.

Близнюки
Сьогодні ваша підтримка стане в нагоді вашій коханій людині, проте навряд чи ви почуєте прохання про допомогу. Здогадайтеся подати йому руку самі – це буде прийнято з вдячністю.

Рак
Сьогодні вам доведеться пережити нелегкий день. І щодо особистого життя в тому числі. Ви зіткнетеся з непередбаченими складнощами, і вашій коханій людині доведеться у всьому вам допомагати, інакше ви самі ні за що не впораєтеся. Залишається сподіватися на підтримку коханого чи коханої.

Лев
Навколишні сьогодні вас дратуватимуть. Навіть найулюбленіші оточуючі. Тому щоб не зривати на них свою злість і таким чином не посваритися з ними всерйоз і надовго, краще десь усамітнитися чи сховатися. Та так, щоб вас ніхто не знайшов, поки ви знову не станете життєрадісною людиною. Сходіть в кіно чи ресторан, аби побути наодинці.

Діва
У цей день ви відчуєте себе втомленим і розбитим, тому вам все буде не в радість, навіть спілкування з коханою людиною. Вона, до речі, вашу небалакучість може сприйняти як небажання спілкуватися і впринципі антипатію з вашого боку.

Терези
Сьогодні ваша кохана людина довірить вам якусь дуже важливу таємницю. Звичайно, вам захочеться нею з кимось поділитися, бо тяжкість відповідальності буде занадто великою. Постарайтеся зробити так, щоб ваша половинка про це нічого не дізналася, інакше потім важко вам доведеться все пояснити.

Скорпіон
Сьогодні на вас чекає якась велика і світла радість у сфері вашого особистого життя. Спеціально її будуть готувати для вас або вона виявиться ненавмисною – зіркам невідомо, проте в тому, що вона буде, сумнівів немає. Тільки не пропустіть її, роздивіться, зауважте!

Стрілець
Сьогодні вашій коханій людині захочеться ненадовго зняти з себе рожеві окуляри і подивитися на вас неупередженим, не закоханим поглядом. Підійдіть до цього експерименту відповідально, тому що багато ваших недоліків можуть випливти назовні і дуже змінити ставлення до вас.

Козеріг
Сьогодні вам захочеться залишитися на самоті – і щоб ні друзі, ні рідні, ні колеги не чіпали вас. Однак на кохану людину це поширюватися не буде: їй ви зрадієте у будь-якому випадку. До речі, тільки у неї є унікальна можливість відвести від вас наближення нападу меланхолії. Проведіть час разом, вдома перед телевізором чи прогулянка в парку.

Водолій
Цього дня з боку вашої коханої людини вам надійде досить цікава та приваблива пропозиція, яка буде дуже суперечити вашим планам та обов’язкам. Прийдеться зважити все за і проти і вибрати єдиний правильний варіант. Вірний саме для вас двох.

Риби
Сьогодні ваше красномовство здивує навіть вас. Ви й забули, коли востаннє вам виходило так здорово висловлювати свої думки в усній формі. Тож використовуйте це на повну! Сьогодні той самий день, коли ви можете сказати коханій людині все те, що давно хотіли. І вас зрозуміють! І не важливо, це хороше чи погане, головне порозумітись з другою половинкою.

You cannot copy content of this page