26 липня буде днем викликів для Левів, але Діви опиняться у виграші

ОВНИ можуть розраховувати на підтримку начальства. Дехто відвернеться від професійної діяльності та займеться улюбленою справою. Надмірності в харчуванні можуть негативно вплинути на самопочуття.

ТЕЛЬЦІ, більше покладайтеся на себе: ваша віра вплине на всі починання. Період не зовсім приємних, але водночас необхідних змін. Рекомендується тренувати пам’ять, вивчати мови.

БЛИЗНЮКИ з успіхом шукатимуть розуміння серед нових людей. Гарний час для важких та відповідальних справ, пов’язаних із виведенням проекту на новий рівень. Витрати можуть виявитися дещо більшими, ніж ви планували.

РАКАМ день чудово підходить для комерції, громадської роботи, посилення свого впливу у суспільстві.

Фізичні вправи бажано робити під музику та на свіжому повітрі. Працюйте над собою, і ви випромінюватимете енергію.

ЛЕВИ готові до будь-яких авантюр і тільки чекають виклику. Ймовірно знайомство з людиною, якій цікаві ваші можливості. Вечір краще провести у тиші та спокої, серед домашніх.

ДІВИ, пустіть у хід свої зв’язки та напрацювання колишнього періоду, і ви опинитеся у виграші. Проте слід поводитися обачно і коректно. Відносини з близькими ускладнені розбіжністю у поглядах.

ТЕРЕЗ чекає наведення порядку в паперах та власній голові. Будьте уважні на всіх видах транспорту і особливо у ролі пішохода. Хороший день для планів на майбутнє та перших кроків щодо їх здійснення.

У СКОРПІОНІВ день наповнений візитами до важливих осіб, від яких залежить матеріальний добробут та здоров’я. Не перевтомлюйтесь фізично та емоційно, бережіть сили для вирішального ривка.

СТРІЛЬЦЯМ слід з більшою фантазією підійти до вирішення професійних завдань. Рекомендується заплющити очі на дрібні слабкості оточуючих. Підходящий момент, щоб повністю змінити методи роботи.

КОЗЕРОГІВ на роботі чекають тимчасові перешкоди. Постарайся не призначати на вечір важливих зустрічей і врахуйте: у легковозбудимих людей можливі раптові напади подразнення. Поспілкуйтеся зі стихією води.

ВОДОЛІЇ захочуть підтвердження своїх талантів та будуть готові на все, щоб їх помітили. Час чудово підходить для зміни роботи, ділових переговорів, закладання нових колективних проектів.

У РИБ прекрасний час для розширення світогляду: навчання, пошуку потрібної інформації. Навчання даватиметься легко і відкриє перед вами нові горизонти. Сприятливий час для справ, пов’язаних із іноземцями.

You cannot copy content of this page