27 серпня хтось зіткнеться зі зрадою, а комусь дуже пощастить із грошима

27 серпня хтось зіткнеться зі зрадою, а комусь пощастить із грошима

27 серпня – день, коли прокидаються бажання і сили, щоб їх здійснювати. Саме час для просування до своїх цілей чи планування. Сни в ніч проти 27 серпня здійсняться для знаків Вогню.

Овен

На вас чекає якесь розчарування: в очікуваннях, людях, у собі. Намагайтеся подолати цей стан і спробувати рухатися далі. До речі, в цю дату добре визначатися з напрямком, в якому ви бажали б розвиватися або розвивати відносини або проекти. Складання планів також буде вдалим.

Телець

Не поспішайте. Цього дня дійте як у прислів’ї: “поспішиш, людей насмішиш”. Рухайтеся до своїх цілей поступально, незважаючи на ваше бажання здійснити до них квантовий стрибок. Цього дня ви можете стати перед якимось вибором. Зірки рекомендують при ухваленні рішень не забувати про шляхетність.

Близнюки

Цієї дати ви можете закласти фундамент для виконання ваших бажань у майбутньому. Продумуйте план їхньої реалізації, прораховуйте наслідки ваших кроків. Є ризик спустити надто багато грошей. Намагайтеся стримати свій запал, якщо вами раптом опанує бажання щось терміново придбати.

Рак

День не дозволить вам рушити з місця в кар’єр у вирішенні важливих для вас проблем. Ви змушені будете тупцювати на місці. Зате в цю дату добре налагоджувати мости з оточуючими. Знайомтеся, миріться, влаштовуйте “роматик” для коханої людини або проводьте ділові зустрічі. Результат буде чудовим.

Лев

Цього дня насіння ваших старань у минулому почне давати плоди. Тож готуйтеся “прибирати врожай”. Якщо плоди будуть скромними або їх взагалі не буде, то цей день також підходить для “посівної кампанії” – докладайте зусиль, щоб змінити своє життя. Любовні стосунки вашими стараннями можуть зацвісти.

Діва

Вам сьогодні знадобиться ваш фірмовий ангельський терпець. Люди будуть бісити своїми вчинками, а обставини, начебто спеціально, “підставлятимуть підніжки”. Ваша витримка дозволить вам заручитися підтримкою оточуючих. На думку можуть спасти незвичайні ідеї. Не викидайте їх одразу звідти. Подумайте: може, чи варто їх здійснити?

Терези

Акуратніше у спілкуванні з новими людьми. Є ризик, що у ваше життя можуть увійти небажані персонажі, які сприятимуть вашим помилкам, поворотам “не туди”. Так що ретельніше складайте свій пул друзів. У цю дату сміливіше виявляйте ініціативу у справах любовних, це допоможе вам досягти бажаного.

Скорпіон

Ваші емоції можуть розлютитися, що може завадити вам вибудовувати стосунки з оточуючими або робити правильні висновки з інформації, що надходить. Якщо потрібно приймати рішення, то засуньте почуття куди подалі і покличте на допомогу холодний розрахунок та логіку.

Стрілець

Впевненість буде у ваших словах, діях та погляді, що позитивно вплине на ваші взаємини з оточуючими.

Перед вами буквально відчинятимуться всі двері. У романтичних відносинах вам краще брати він головну роль. Ваші старання зав’язати роман, найімовірніше, приведуть до старту любовних стосунків.

Козеріг

Найкраще, що ви можете зробити цього дня, – присвятити собі час. Робіть те, що душа просить і що ви можете собі дозволити. Може статися, що ваша душа попросить спілкування з близькими людьми, сердечних розмов або просто спокою. Фінансові питання цього дня вирішувати не варто, можливі помилки.

Водолій

День обіцяє бути нудним, але швидше за все саме це вам і потрібно. Ви зможете нічого не робити, відпочинете від спілкування чи роботи, наберетеся сил. Не варто говорити про свої плани чи дії в минулому.

Є ймовірність, що інформацією можуть скористатися недоброзичливці на шкоду вам.

Риби

На те, що відбувається цього дня, будуть впливати не події та люди, а тільки ви самі. Так що “руліть” сміливіше. Саме в цю дату ви зможете задати бажаний напрямок свого життя. Проблеми будуть вирішуватися без тяганини, а люди будуть із задоволенням вам допомагати, так що сміливіше звертайтеся до них за підтримкою.

You cannot copy content of this page