28 березня – день, коли будь-яке слово може матеріалізуватися

28 березня – день, коли будь-яке слово може матеріалізуватися

Кажуть, слова та думки матеріальні.

28 березня 2023 — саме той день, коли ти зможеш у цьому переконатися. Але пам’ятай, що сила слів має як позитивний, і негативний ефект. Щоб потім не вимовити іншу знамениту фразу «Бійся своїх бажань», постарайся не кидатись імпульсивними виразами та продумувати кожне своє слово. Цього дня не варто лаятись, краще молитися і більше мовчати.

Місяць продовжує рух за знаком Близнюки. Це означає, що спілкування з оточуючими буде складатися легко та вдало. Цього дня ти можеш завести нове знайомство чи навіть закохатися.

Овен
Зірки радять вам налаштуватись на позитивний лад та забути про погане. Тоді в роботі та родині все налагодиться.

Телець
Візьміть на себе відповідальність за ситуацію, що склалася. Якщо ви не зробите цього самі, то її покладуть на вас інші. Але тоді справи складуться не на вашу користь.

Близнюки
Сьогодні ваше життя може може кардинально змінитись, тому що ви познайомитесь із кимось цікавим або укладете угоду.

Рак
Сьогодні вам варто прислухатися до того, що говорять про вас. Дізнаєтеся багато нового та цікавого. А можливо слід прислухатись?

Лев
Ви схильні звалювати на свої плечі ношу набагато важчу, ніж слід. Коли нарешті настане довгоочікуваний відпочинок, подумайте гарненько, а чи варто продовжувати так само?

Діва
Вам, можливо, буде важко утриматися від різких змін курсу. А даремно.

Терези
Що б не траплялося довкола вас, сьогодні вам ніщо не зможе зіпсувати настрою. В особистому житті цей день буде дуже вдалим, а в порівнянні з цим все інше – такі дрібниці!

Скорпіон
Сьогодні у вас можуть з’явитися великі перспективи. Щось доведеться вибрати, ви навряд зумієте вхопитись за всі можливості відразу.

Стрілець
Сьогодні вам море буде трохи вище коліна, гори ж – до плеча. Приблизно такий самий настрій матиме, хто опиниться з вами поруч. Всі ваші плани та мрії неодмінно здійсняться!

Козеріг
Сьогодні ви можете стати причиною  щастя. Що може бути найкращою нагородою за прожитий день?

Водолій
Трава, як відомо, зеленіша там, де нас немає. Сьогодні спокуса переміститися в ту саму місцевість з такою зеленою рослинністю може виявитися настільки великою, що ввечері ви можете потрапити в зовсім незвичайне для вас місце.

Риби
Сьогоднішній день краще провести з дітьми, причому не обов’язково зі своїми. Вони, на відміну від дорослих, зможуть гідно оцінити ваші зусилля з вигадування різноманітних розваг, і весело буде не тільки їм, але й вам.

You cannot copy content of this page