28 та 29 березня у Скорпіонів почнеться світла смуга, а у Риб покращиться з фінансами

Овни
Постарайтеся провести ці два дні за межами квартири. Домашній клопіт може затягнути Овнів з головою, і відпочити не вдасться, краще вам добре попрацювати.

Тельці
Наступні два дні – сприятливий час для досягнення цілей. Тельці зможуть отримати бажане натиском, а чарівністю та харизмою.

Близнюки
Повітряному знаку потрібні нові враження: захід чи поїздка, намічені на вихідні, пройдуть бездоганно. Якщо планів поїхати за місто не було, зірки радять це виправити та організувати вилазку.

Раки
Оточіть себе близькими друзями, щоб надихнутися на роботу та творчість. У креативній атмосфері ідеї народяться самі собою.

Леви
Не намагайтеся укласти виконання всіх корисних справ, які не встигли за минулий тиждень, на два дні. Краще розслабтеся та наберіться сил, а потім знову у бій.

Діви
Настав час серйозно зайнятися роботою та виконанням важливих справ після вихідних. Зробіть все що запланували!

Терези
Майбутні два дні обіцяють Терезам просування в кар’єрі або фінансовій сфері. Представники знаки можуть отримати пропозицію по роботі, про яку і не мріяли або думали, що отримають її пізніше.  Порадьтеся з партнером, чи варто погоджуватися.

Скорпіони
Складний етап у романтичних стосунках закінчився.  Щоб прискорити настання світлої смуги, запросіть кохану людину на побачення. Не шкодуйте грошей та обирайте вид дозвілля, який порадує вас обох.

Стрільці
Друзям, родичам та колегами терміново знадобляться поради вогняного знаку. Не поспішайте вмикати авіарежим на телефоні. Навколишні оцінять інтелектуальні здібності та досвід представників вогненної стихії гідно.

Козероги
Якщо список справ на ці дні нічим не відрізняється від минулого та позаминулого тижня, потрібно терміново щось міняти.  Пообідайте в новому місці, побачтесь з людиною, з якою давно не спілкувалися, або їдьте за місто досліджувати невивчені куточки регіону.

Водолії
Повітряний знак перебуває у розгубленості. Позбутися почуття невизначеності можна, привівши справи в порядок. Почніть із найочевиднішого — прибирання житла. Не звалюйте на себе весь домашній клопіт, розділіть його з близькими.

Риби
Фінансове становище Риб покращає. Не забувайте, що гроші мають працювати – покладіть надходження на ощадний рахунок.  Запропонуйте дорогій людині спільне дозвілля.

You cannot copy content of this page