29 серпня хтось схопить удачу за хвіст, а на когось чекає зрада

29 серпня хтось схопить удачу за хвіст, а на когось чекає зрада

29 серпня – день складний, мінорний, що множить проблеми, але водночас відкриває нові можливості. Ви можете смиренно приймати удари долі або намагатися скористатися наданим шансом. Сни в ніч на 29 серпня здійсняться для знаків Землі та Повітря.

Овен

Події дня змусять вас тверезо подивитися на ваше становище та оцінити свої можливості. Гоніть від себе вражаючий настрій і йдіть з головою в роботу. Зірки пророкують вам успіх у справах професійних. У справах любовних удача може бути не на вашому боці, і ваше серце може намагатися підкорити людину, від якої слід триматися подалі.

Телець

Хто у нас втомився і голову повісив? Так, настав час підбадьоритися і активніше працювати ліктями. Ваш успіх цього дня багато в чому залежить від вашого настрою. Тож уперед і з піснею. Інакше вікно можливостей для реалізації планів закриється. Можуть з’явитись відповіді на якісь питання, які давно вас мучили.

Близнюки

У цей день вам втілити свої прагнення в життя заважатимуть і обставини, і люди. Тож не дивуйтеся, якщо ваші плани полетять у тартарари. Не варто протистояти ходу дня, краще слідуйте маршрутом, який він вам пропонує. У результаті ви опинитеся у виграші. Жодних авантюр із фінансами, інакше пошкодуєте.

Рак

Все буде добре, а якщо не буде, то у вас з’явиться впевненість у цьому. Ймовірно вирування творчих ідей.

Багато хто з них викличе у вас бажання їх здійснити. Зірки рекомендують із цим не затягувати. Якась інформація може негативно вплинути на якийсь союз із вашою участю. Не обов’язково, що любовний, може бути і партнерський, і дружній.

Лев

Хороший день для повернення до відкладених справ, проектів. Тепер вони будуть йти як по маслу. Можливі зустрічі з новими людьми, які згодом зможуть вам бути корисними. Не виключено, що ця дата стане днем народження дружньої чи романтичної спілки, яка триватиме тривалий час.

Діва

День буде нервовим. Імовірні якісь конфліктні ситуації, в яких або ви, або висунуть претензії або навіть звинувачення. Ви зіткнетеся з емоційним вигорянням. Ймовірно, закінчення періоду “застою” в якихось ваших справах. Тепер вони рухатимуться вперед, змушуючи вас приймати відповідальні рішення.

Терези

Вас чекає успіх у справах, пов’язаних із справами та вашою професійною діяльністю, якщо вона не належить до творчості. Беріть бика за роги і намагайтеся покращити своє становище. Уважніше поставтеся до розмов навколо вас. Ви випадково можете зрозуміти, хто з тих, хто поруч, вам друг, а хто тільки їм прикидається.

Скорпіон

Амурні зв’язки цього дня краще не зав’язувати. Роман буде нестабільним, виснажить морально.

Внутрішньосімейні розбирання також краще не починати. Якщо раптом спалахне сварка, то загасити її буде проблематично. Зате у вирішенні фінансових питань вам щаститиме. Робіть кроки, щоб заманити гроші у своє життя.

Стрілець

У цей день, будь ласка, не стрибайте вище за голову. Тверезо оцінюйте свої сили та можливості. Переоцініть себе – залишитеся біля розбитого корита. Рівень вашої чарівності для людей зросте. Ви викликатимете симпатію. Може, варто скористатися цим у особистих цілях? Наприклад, спробувавши зачарувати того, хто вам подобається.

Козеріг

Які незаплановані події перевернуть ваші плани, змусять робити зовсім не те, що ви планували або вам подобається. Зрозуміло, що це викликає ваше роздратування. Тільки знаєте що? Найкраще сприймайте дзвінки як гру. Нехай вам буде цікаво, тоді результати дня вас приємно здивують.

Водолій

Події дня можуть змусити вас діяти швидко або робити поспішні висновки. Намагайтеся не довіряти інформації, що надходить, не брати до уваги поради оточуючих. Нехай вашими порадниками цього дня будуть ваш внутрішній голос та досвід. Любовні знайомства цієї дати залишать гіркий осад.

Риби

Ви людина делікатна і не завжди прете напролом до своїх цілей. Так от, у цей день упріться рогом, уявіть, що ви танк, якщо хочете досягти бажаного. Не треба погоджуватися на компроміси, поводитися ввічливо. Стійте на своєму. Фінансові питання вирішуватимуться зі скрипом, але на вашу користь, якщо ви постараєтеся.

You cannot copy content of this page