29 вересня відразу кілька обраних представників гороскопу отримають бажане в перший Повний місяць осені 2023 року

Овен

Нерозумно було б заперечувати, що нічне світило, яке знаходиться в цьому вогненному сузір’ї, не підтримає його представників.

Овнам потрібно зосередитися на своїх амбіціях та бажаннях. Тільки маючи чіткий план, ви досягнете всього, чого хочете. Пам’ятайте: зупинятися на півдорозі ніяк не можна.

Телець

Представників цього знака також можна записати у фаворити нічного світила, але лише в одній сфері. Повний місяць виконає бажання Тельців, пов’язані з фінансами.

Якщо ви давно хотіли збільшити зарплату або отримати премію, то саме час 29 вересня поговорити з босом на цю тему

Лев

Люди цього знака можуть виконати мрію: отримувати гроші, займаючись улюбленою справою. Також Повний місяць дозволить розкрити потенціал і просунутися кар’єрними сходами.

Настійно радимо з 29 вересня до 5 жовтня включно активно нагадувати про себе на роботі. Не бійтеся починати щось нове, настав ваш час реалізовувати давні плани.

Терези

Людям цього знаку пощастило виконати бажання, пов’язане із особистим життям. Якщо Терези самотні або перебувають у постійних конфліктах з другою половинкою, то можуть сміливо звернутися зі своєю проблемою до нічного світила 29 вересня.

Але ось від службових романів варто все ж таки відмовитися.

Водолій

Навіть представник повітряної стихії потрапив до білого списку до нічного світила. До речі, Повний місяць не завжди прихильний до Водоліїв, але 29 вересня став винятком із правил.

Людям цього знака під час місячної активності необхідно сконцентруватися на своїх знайомствах та зв’язках. Не соромтеся висловлювати свої бажання, є велика ймовірність, що хтось зробить вам щедрий подарунок або сприятиме виконанню чогось, про що ви мрієте.

Якщо ваш знак зодіаку не потрапив до числа щасливчиків, не турбуйтеся. Так, у цей Повний місяць ви навряд чи зможете здійснити ривок або здійснити мрію, зате є можливість закласти фундамент для безбідного майбутнього.

Головним критерієм майбутнього успіху є швидка реакція та короткі терміни від задуму до реалізації плану. Звісно, попрацювати доведеться.

Можливо ви зробите чимало помилок, але отримаєте колосальний досвід та прихильність наступного Повного місяця, який закриє фатальний коридор затемнень 28 жовтня.

You cannot copy content of this page