3 квітня Козерогам пробачать усе, а Тельці відкриють секрет успіху

Овен
Ви знову отримаєте можливість взятися за колись відкладену справу. І що найцікавіше, вона піде.

Телець
Секрет успіху сьогодні полягає не в здатності все зробити швидко і розумно, а в умінні з блиском подати ідею. Якщо ви ще зможете забезпечити собі вдячну аудиторію, вас обов’язково запевнять у тому, що ви геніальні.

Близнюки
Сьогоднішній день ви, можливо, проведете не в компанії, проте самотнім себе почувати не будете. Цей день вдалий для неквапливих роздумів про природу всього сущого та інших приємних занять.

Рак
Завжди приємно порадувати ближнього. Сьогодні вам представиться така можливість. Крім того, сьогоднішній день найкраще присвятити спілкуванню із прекрасним. Якщо в особистому розпорядженні нічого прекрасного у вас не спостерігається, доведеться сходити до музею.

Лев
Сьогодні вам можуть уявити рахунок за вашу незалежність та безкомпромісність. Не дозвольте тому, хто це зробить, помітити своє незадоволення і, боже борони, жаль з цього приводу.

Діва
Дії говорять за себе самі, словесний супровід їм сьогодні не буде потрібний. Тим більше, що ораторське мистецтво нині – не зовсім ваш шлях.

Терези
Сьогодні почне збуватись те, на що ви так довго сподівалися. Замружтеся і затримайте подих – не дай боже злякати.

Скорпіон
Проведіть цей день із друзями. Сьогодні вони будуть милі як ніколи, і вам не доведеться шкодувати про даремно втрачений час.

Стрілець
Сьогодні у вас є реальний шанс перетворити вчорашніх ворогів як мінімум на союзників. Але тільки не думайте, що реалізувати його буде зовсім легко. Втім, навіть якщо не вийде, ви все одно нічого не втратите.

Козеріг
Сьогодні вам пробачать усе, що завгодно. Ви зможете підкорити практично будь-яку людину своїй волі. Однак це не означає, що цим слід зловживати.

Водолій
Огляньте ситуацію, свою роль у ній та роль ваших партнерів із пристрастю. Не виключено, що на ваших вухах висить порядна порція локшини та брехні.

Риби
Сьогодні у вас з’явиться талант втручатися у чужі справи та плутати чужі плани. Краще займіться домашніми справами.

You cannot copy content of this page