30 березня – особливий день – Венера з’єднується з Ураном: головні поради і заборони цього дня

30 березня Венера та Уран зіллються у з’єднанні, тобто опиняться по один бік від Землі, вишикувавшись у лінію. Це буде несприятлива астрологічна подія, яка може сплутати нам усі карти та змінити наше життя в гірший бік.

Венера і Уран покажуть нам з вами всі свої найгірші сторони. Ці планети зведуть в абсолютний ступінь випадковості, причому ймовірність того, що ці випадковості стануть приємними, прагнутиме нуля.

Серйозні зміни

Венера та Уран у такому положенні спровокують перевороти, багато з яких можуть стати причиною появи нових проблем. Швидше за все, одна зміна зможе стати причиною інших змін.

Вийде якась ланцюгова реакція, спровокувати яку може ваша бездіяльність або, навпаки, паніка.

Залишайтеся спокійними, хоч би що сталося. Це дуже важливо, особливо якщо вам цього четверга потрібно займатися якимись дуже важливими і невідкладними справами.

Відсутність бажання йти вперед та боротися

Методичність та витримка 30 березня просто обов’язкові, але енергетика Венери, присмачена негативом Урану, може стати причиною того, що ми з вами просто не захочемо нічого робити цього четверга.

Цей може увігнати нас у таку сильну апатію, подолати яку буде практично неможливо. Ми будемо позбавлені сил і енергії, тому життя багатьох людей перетвориться на одну суцільну чорну смугу.

Найголовніше при цьому не думати, що це назавжди. Вже в п’ятницю від більшості негараздів не залишиться і сліду.

Легковажність

Вплив Урану торкнеться нашої обережності та далекоглядності. Багато людей перестануть бачити межі того, де слід перестати ризикувати.

Легковажність у такі дні неймовірно небезпечна, тому астрологи наполегливо рекомендують спочатку думати, а потім щось робити.

Нехай ви трохи втратите часу, зате не погіршите становище непотрібними ризиками. Фінансові та любовні авантюри 30 числа будуть рівноцінно небезпечними.

Поспіх і нетерплячість

30 числа Венера та Уран можуть зіштовхнути нас зі складним життєвим вибором, який доведеться зробити якнайшвидше.

У такому разі активізується режим підвищеної тривожності та поспіху. Астрологи радять вам тримати себе в руках і продовжувати робити те, що ви вмієте робити найкраще на світі, але трохи більш усвідомлено та обдумано.

Це дозволить вам довше залишатися у стані стабільності.

You cannot copy content of this page