4 грудня введення в храм Пресвятої Богородиці: що можна і не можна робити у святковий день

Свято на честь Богородиці щорічно відзначають 4 грудня, і в 2022 році віруючі знову підніматимуть молитви Божої Матері з надією на її милість.

Що можна робити на Введення у храм Пресвятої Богородиці 4 грудня

Ранок святкового дня починається з молитов Вищим Силам та скромної трапези, після якої віруючі відвідують храми та церкви.

На урочистому богослужінні знову моляться Богородиці і схиляються перед святими ликами.

Тим, хто через обставини не може прийти в храм Божий, можна помолитися перед домашнім іконостасом і запалити церковні свічки перед Господнім лицем і Богородицею.

Традиційно в день свята відкладають роботи вдома, проте необхідні справи не заборонені.

Кожну роботу розпочинають із молитовного звернення, щоб заручитися підтримкою Вищих Сил.

У день православного свята традиційно готують пісні частування , кличуть на трапезу близьких та скромно відзначають важливу церковну дату.

За столом моляться як перед початком трапези, так і після завдяки Вищі Сили за даровану милість насолоджуватися життям і їсти в колі люблячих людей.

За звичаєм у день Введення на перше причастя наводять дітей, знайомлять їх з церковними традиціями та правилами, розповідають про порядки та святі лики, до яких завжди можна звернутися з молитвами про допомогу та захист.

Заборони на Вступ до Храму у 2022 році

Святковий день – не час для смутку та сліз. Сьогодні намагаються допомагати близьким, протистояти забаганкам і шкідливим звичкам, а також не відвідують розважальних заходів.

Святковий день не проводять у метушні та справах, забувши про очищення душ від негативу.

Сьогодні не заборонено прибирати та займатися необхідними справами, але генеральне прибирання, переїзд чи важку фізичну роботу варто відкласти.

Заборонено в день православного свята розпускати плітки, погано таїти злобу і сваритися.

Будь-які прояви негативу побороти легше, якщо звернутися зі щирими словами про допомогу Богородиці.

You cannot copy content of this page