5 домашніх хобі, на які точно вистачить часу після роботи

Пару годин ввечері після роботи можна провести з користю та задоволенням, а не просто дивлячись п’ятий раз фільм.

Виготовлення свічок

Тонка справа схожа на ювелірне мистецтво. Вимагатиме невеликих фінансових вкладень на вході: віск, аромадобавки, форми. Натомість у результаті можете зробити унікальний декор для власного будинку, ще й на подарунки залишиться друзям. І продавати також можна!

Йога-нідра

Це той вид йоги, коли не потрібно згортатися коброю або стояти собакою мордою вниз. Нідра – про розслаблення тіла і розуму в шавасана. Тобто ви просто лежите і внутрішнім поглядом досліджуєте своє тіло, позбавляєтеся затискачів, відпускаєте негативні думки, проводите серйозну психологічну роботу. Але лежіть. Вищий пілотаж у нідрі заснути. Ідеально.

Спорт

Фітнес, кундаліні-йога, зумба або пекучі латиноамериканські танці – цієї зими актуально все, що бадьорить. Будь-яке енергійне хобі допоможе після важкого або нудного робочого дня, та ще й підтримати в чудовому вигляді тіло. Спочатку буде ліньки, доведеться докласти зусилля, щоб звичку сформувати. Зате результатом будете задоволені.

Генеалогія

Ця штука видається складною. Але малювати перші гілки власного сімейного дерева досить просто: розберіть архіви фотографій, розпитайте батьків, бабусь та дідусів. Розпитуйте із пристрастю, ніхто більше так докладно про ваших предків нічого не розповість. Заведіть окремий зошит, пишіть та знімайте історію про кожного.

А якщо вас затягне (а вас затягне), тоді вже писатимете запити до архівів і дивуватиметеся прапрабабусі з Польщі. Поки не дізнаєтесь, що прапрадід був морським офіцером. Збирайте свою історію, вона безцінна.

Кулінарія, рослинництво, шиття, читання

Популярні хобі, про які ви можливо вже забули. Кулінарія хороша тим, що перетворить рутинний процес приготування вечері на чари. Рослинництво заспокоює та покращує мікроклімат у квартирі. Шиття та вишивка допоможе створити унікальний гардероб. А читання зробить із вас дуже цікавого співрозмовника на будь-якій вечірці.

You cannot copy content of this page