5 знаків зодіаку які найбільше заздрять іншим – хто вони?

“Всі люди різні” – цю фразу ми повторюємо, як мантру, коли говоримо про гороскопи. Але є низка дуже яскравих рис, які найчастіше виявляються серед представників тих чи інших знаків. Про таких людей ми й говоримо «типовий Водолій» чи щось таке.

Так ось, сьогодні поговоримо про таку рису, як заздрість.

Заздрість властива будь-якій людині, не варто обманювати себе, думаючи, що вже ти нікому і ніколи не заздрила. Заздрять усі, і це не таке погане почуття, зрештою, когось воно підстьобує змінюватися на краще.

Але є такі знаки, у яких ця якість досягає воістину вражаючих масштабів. Хто вони?

Телець

Перше місце в рейтингу найзаздріших знаків віддамо Тельцям. Заради справедливості, заздрість Тельців — не чорна. Справа в тому, що представники цього знаку люблять розкіш, гарні речі, зовнішні ознаки гарного достатку. Зрозуміло, коли хтось демонструє в його присутності щось, чим не має Телець, але що йому дуже подобається, це більш ніж достатній привід для заздрощів.

На щастя, Телець не звинувачуватиме весь світ у недосконалості, а постарається заробити побільше і неодмінно отримати бажаний предмет.

Діва

Проблема Дів — у нескінченному самобичуванні та критиці. Вони так прагнуть досконалості у всьому, що забувають: її неможливо досягти. Але ця думка якимось чарівним чином вислизає від них, і вони знову і знову ображаються і страждають через недосконалість миру, які приписуються собі та іншим недолікам.

Колегу підвищили не тому, що він добре і чесно працював, а тому, що він вміє підлизуватись до начальства та перекладати відповідальність на інших.

Трагедія в тому, що це може бути правдою, але ніхто не винен, що Діви цього не вміють. Їм не вистачає легкості та соціальної маневреності, щоб швидко піднятися кар’єрними сходами. Їхня карма — копітка старанна праця і заздрість до тих, у кого виходить заробляти легко і просто.

Скорпіон

Ці хлопці можуть заздрити по-чорному, і необов’язково матеріальним цінностям. Скорпіони дуже чутливі до чужих успіхів, творчих удач та талантів. Якщо визнання прийшло не до Скорпіона, а комусь із його оточення, він може дуже довго заздрити і внутрішньо виводити себе, але виду, зрозуміло, не подасть. Скорпіони — майстри інтриг, підкилимних ігор та пліток.

Якщо ти обійшла Скорпіона на сходах успіху, зайнявши, на його думку, не своє місце, тримайся міцніше – його гра буде довгою та жорстокою.

Стрілець

Представники цього знака дуже схильні до заздрості. На їхнє щастя, заздрість для них — один із найсильніших мотиваторів. Прагнучи отримати чи досягти чогось, чого вони по-справжньому заздрять, Стрільці готові гори згорнути. І це добре, бо інакше вони так все життя і просвистіли б перелітними шпаками з одним неповним рюкзаком за плечима. Стрільці не підставляють із заздрощів, не розпускають плітки і не ревнують до чужих успіхів.

Вони прагнуть отримати те саме, а після досягнення заповітної мети миттєво оберуть собі новий об’єкт для заздрості.

Рак

Рак — один із найемоційніших і найчутливіших знаків зодіаку, і його проблема в тому, що сильні емоції захоплюють його повністю. Рак не так часто заздрить, якщо в його житті все складається вдало. Але якщо щось іде не так, особливо якщо щось не ладнається вдома чи у відносинах з партнером, а у когось близького на цей момент все добре, — пиши зникло.

«Іншим усе, а мені, бідолахи, нічого й ніколи», — приблизно так думає Рак у складні періоди життя. Почуття свої він відкрито показувати не буде, але вони неабияк зіпсують йому життя і здоров’я, поки все не стабілізується.

You cannot copy content of this page