5 планет стали в ряд: що обіцяє незвичайний березневий парад

5 планет стали в ряд: що обіцяє незвичайний березневий парад

28 березня після заходу сонця Меркурій, Венера, Марс, Юпітер і Сатурн вишикувались в ряд. З погляду астрології, кожен учасник «параду планет» опікується певною сферою життя. Які можливості подарує ця подія?

Успіх у фінансових питаннях
У середу Меркурій успішно впливає протягом пару днів на переговори про фінанси. Якщо ви давно хотіли обговорити підвищення зарплати — зараз найвдаліший час.

Привабливість
Венера допоможе розкритися вашій харизмі. Привабливість для протилежної статі зросте у рази. Щоб посилити цей ефект: побалуйте себе гарною, смачною вечерею або купіть нову прикрасу.

Твердість у суперечці
Серед інших планет вишикується і Марс, названий на честь римського бога. Це активує у вогненних знаках – Овнах, Левах та Стрільцях – бажання змагатися з оточуючими. Для решти 29 і 30 березня — зручні дні для важкої розмови, під час якої доведеться відстоювати особисті кордони.

Гарний настрій та особистісне зростання
Найбільш сильний вплив зробить Юпітер — він сприятиме гарному настрою та непохитному оптимізму. Якщо направити цю енергію в потрібне русло під час параду, перед вами відкриються нові перспективи особистісного розвитку, збільшиться можливість отримати вигідну пропозицію щодо роботи чи підвищення.

Дисциплінованість
Шоста від Сонця планета поважає дисциплінованих людей. Якщо ви відчуваєте, що життя не клеїться, можливо, виною невдач став гнів Сатурна. Приструніть себе, щоб знову заслужити на милість планети: з ліжка вставайте по першому дзвінку будильника, не спізнюйтеся навіть «на 5 хвилин», повертайте борги і здавайте проекти вчасно.

You cannot copy content of this page