5 знаків зодіаку, які ніколи не будуть щасливі у шлюбі

5 знаків зодіаку, які ніколи не будуть щасливі у шлюбі

Шлюб як інститут пронизує всю історію людства. Він символізує об’єднання двох душ, обіцянку вірності та спільне будівництво майбутнього.

Однак не для всіх знаків зодіаку шлюб – це ідеал, якого вони прагнуть. У статті розглянемо 5 знаків зодіаку, які ніколи не будуть щасливими у шлюбі розглянемо представників зодіаку, які навряд чи підуть на шлюб, і якщо й зроблять це, то лише за певних умов.

Знаки зодіаку, які ніколи не будуть щасливі у шлюбі

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Знак Близнюки, що символізує двоїстість, як правило, має непостійний характер. А шлюб передбачає взяття він відповідальності та виконання зобов’язань перед партнером, отже цей вид відносин не притягує багатьох Близнюків.

Для них нудно роками жити з тим самим партнером, адже їм подобається різноманітність у відносинах.

Близнюки завжди готові до нових вражень і монотонність шлюбу їх лякає. До того ж, вони люблять, коли хтось постійно бігає за ними, тож якщо вони й одружаться, то він точно не буде спокійним і стабільним.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Леви завжди виступають за бурю емоцій, веселощі та гострі відчуття у стосунках. А у шлюбі почуття рано чи пізно стають спокійнішими, ніж на початку роману. Тому Леви можуть розцінити такий перебіг подій як нудний.

Вони прагнуть уваги та визнання, і якщо партнер перестає приділяти їм достатньо уваги, це може розчарувати Лева. Врахуйте, що представники цього знаку виступають лише за бурю позитивних емоцій, а постійні конфлікти їх відштовхують.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Представники цього знаку цінують свою свободу та час, який проводять на самоті. Вони дуже вразливі і часто бояться відкрити комусь своє серце. Отже шлюб зі Стрільцем можливий лише тоді, коли партнер заслужить його довіру і не вимагатиме постійної уваги.

Стрільці прагнуть пригод і нових вражень, і якщо шлюб представляється їм як узи, які обмежують їх свободу, вони можуть віддати перевагу самотнім.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ті, хто народилися під знаком Водолій, люблять проводити час у галасливій компанії та бути у центрі уваги.

Однак їм часто потрібен час наодинці з собою, тому що самота для них не в тягар. Ці якості відбиваються і на особистому житті Водоліїв, який виявлятиме вам знаки уваги, мріятиме про вас у романтичному ключі, але коли справа дійде до шлюбних зобов’язань – вони можуть пасувати, адже це порушує їхню свободу.

Водолії потребують партнера, який поділяє їхнє прагнення до незалежності та не обмежує їхнє життя.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Цей знак Зодіаку теж не одружується, оскільки боїться брати зобов’язання. Але вже через те, що боїться не виправдати очікування партнера і розчарувати його. Риби мріють про ідеального партнера, і вони сумніваються, що хтось зможе відповідати їхнім уявленням про ідеал.

Тому вони часто залишаються самотніми, їхнє серце залишається недосяжним для інших, і вони вважають за краще плавати в морі свободи.

You cannot copy content of this page