5 знаків зодіаку, яким сильніше за інших не щастить у коханні та стосунках

5 знаків зодіаку, яким сильніше за інших не щастить у коханні та стосунках

Всі люди різні, і те, що хтось народився під певним знаком зодіаку, не означає, що всі характеристики цього знака будуть властиві людині.

Але якісь загальні закономірності можна виділити. Сьогодні поговоримо, яким знакам сильніше за інших не щастить у коханні та стосунках.

Діва

Так, не дивуйся. Незважаючи на те, що з Дів виходять прекрасні, віддані та «домашні» партнери, представникам цього знака часто не щастить у коханні та стосунках. Вони дуже схильні закохуватися один раз і на все життя.

І потім, коли ці стосунки закінчуються, все життя страждають від, як їм здається, зради. Вони можуть завести і заводять нові відносини, одружуються, але часто думають, що це вже «не те».

А ще Діви схильні до меланхолії та депресій, і за поганого збігу обставин Діва може так і прожити все життя, ніби дивлячись на світ через тріснуте скло.

Терези

Терези, з одного боку, не дуже вибіркові у відносинах, а з іншого — люблять саму ідею кохання. Їм неодмінно потрібно перебувати у стосунках або на крайній кінець бути закоханими хоч у когось. І варто відповідному кандидату просто звернути увагу на Терези, все – клітка зачинилася.

Вони миттєво закохуються по вуха і вважають, що це їхнє найбільше кохання на все життя. В результаті Терези або страждають від нерозділених почуттів, або так бояться втратити партнера, що підлаштовуються під нього буквально у всьому: від того, що він воліє на сніданок, до улюбленого серіалу та кола спілкування.

Натомість вони того ж, зрозуміло, не отримують і, коли спадає перша закоханість, починають почуватися обдуреними та недооціненими.

Скорпіон

Сюрприз?

Так, знак, якого всі так бояться і всі таємно бажають, не найщасливіший у коханні. А все тому, що Скорпіони дуже сильні особи. І часто, перебуваючи у відносинах з кимось, хто поступається їм за силою духу, вони перегинають ціпок і просто стирають партнера на порошок.

А потім йдуть далі, розчарувавшись від того, що й цього разу не вдалося пограти з гідним суперником. І, до речі, якщо поєднати в пару двох Скорпіонів, теж не вийде нічого доброго: вони просто зжеруть одне одного.

Козеріг

Що для Козерога найголовніше?

Правильно, кар’єра. А всякі там стосунки та любов він залишає на потім, коли досягне всіх своїх амбітних професійних цілей. Не можна сказати, що Козеріг сильно страждає від тривалої самотності або від частих розривів — це просто не пріоритет.

Але у відносинах йому справді не щастить, він часто просто не може на них як слід зосередитися. Козерогам важливо пам’ятати, що життя складається не тільки з роботи, а ще з різних і не менш цікавих, ніж кар’єра, областей.

Близнюки

Основна проблема Близнюків у тому, що їм дуже складно зробити вибір. Вони ніколи до кінця не впевнені, чи точно люблять цю людину, а чи любить вона їх, чи хочемо ми весілля або поки що пожити просто так.

А діти? А собаку заводитимемо? А що скаже мати?

Партнер Близнюків у якийсь момент може бути спантеличеним від їхньої непослідовності. Іншим складно зчитувати емоції Близнюків і практично неможливо зрозуміти чого вони хочуть насправді. Таке шапіто не кожен витримає.

You cannot copy content of this page