5 знаків зодіаку, яким точно пощастить у коханні у березні 2023

5 знаків зодіаку, яким пощастить у коханні у березні 2023

Телець

Тельці нарешті зможуть розслабитися і дозволити собі слідувати велінню душі та серця. Позаду кризовий період. Якщо ви знаходитесь в активному пошуку, в березні приготуйтеся до приємного сюрпризу у вигляді взаємного теплого почуття, що зароджується. Намагайтеся частіше бувати серед людей  де зможете зустріти кохання.

Рак

Ракам початок весни віщує свято кохання. Полум’я пристрасті горить недовго, але є можливість оселитися у серці обранця назавжди. Не соромтеся демонструвати емоції. Особливо, якщо об’єкт вашого інтересу або зробив вчинок для вас або подарував подарунок. У будь-якому випадку, ви відчуєте себе новою людиною і наважитеся на кроки, які раніше не дозволяли собі.

Лев

Левам у березні варто вирушити у поїздку. Саме в подорожі підвищується можливість познайомитися з творчою мрійливою людиною. Не губіться: як тільки побачите свого лицаря на білому коні (роль коня може виконувати автомобіль, серфінг чи самокат), подивіться йому у вічі і посміхніться. Левам, які перебувають у стосунках, початок весни подарує черговий медовий місяць.

Стрілець

Стрільці, ви відчуєте потяг до нової людини або будете готові почати все спочатку з давнім знайомим. Об’єкт симпатії навіть не потрібно буде шукати, найближчим часом він знайде вас сам. Це щира і вірна людина, яка готова багато давати у відносинах, і їй також потрібно буде багато. Якщо ви готові відповісти взаємністю, це буде чарівний союз. У березні у вас може здійснитися все, що ви мріяли, і навіть те, на що не сміли сподіватися.

Риби

Риби зможуть відчути твердий ґрунт під ногами та відчути стабільність у стосунках.

Якщо в даний момент ви відчуваєте інтерес до одруженого чоловіка, шанс того, що він залишить сім’ю, близький до нуля, оскільки дружина багато для нього означає. Тому уважно подивіться на всі боки, і в березні обов’язково зустрінете людину, яка цінуватиме вас не менше.

You cannot copy content of this page