6 пар знаків Зодіаку, які разом не будуть щасливі

Не зійшлися характерами – найчастіша причина розлучення. Тому варто звертати увагу на знак Зодіаку твого обранця чи обраниці. А що якщо Всесвіт не передбачив для вас можливість шлюбу?

Овен vs Козеріг.

Овни – це активність, відвага, любов до змін. Стабільність для них – не просто нудьга, а справжня нестерпний застій. Вони не терплять монотонності, і за зміну обстановки. Козероги – це практичність і прагнення досягти всіх поставлених цілей. Причому монотонність для них не страшна, це скоріше норма, якщо цього вимагає мета. Додайте до цього затятість і завзятість, а ще суперництво і кар’єризм, яких у Козерога більше, ніж у Овна, – і ви отримаєте консерватора, який уперто йде вгору службовими сходами. І все це призводить до конфлікту з Овном, який любить пригоди, зміни і ненавидить стабільність.

Телець vs Лев.

Телець – естет та трудоголік. Він однолюб у стосунках і прямолінійний, практичний, раціональний, але не повний матеріаліст. У професійному плані не завжди буває амбітним, але цінує комфортну робочу обстановку. Головна мета Тельця у житті – надійні друзі та міцна родина. А ось із Левом таку родину Тельцю не створити. Велика кішка – теж затятий власник: якщо хтось потрапив у лапи сонцегривому, пиши пропало. Але Лев більше любить шанувальниць/шанувальників, ніж стабільного обранця. Адже йому потрібне захоплення оточуючих. І що більше в нього такого оточення, то краще. Однак якщо раптом у Лева спалахне справжнє почуття, то стосунки з Тельцем будуть схожі на «американські гірки», сповнені ревнощів, конфліктів, упертості та гордості. Їм простіше розійтися.

Близнюки vs Риби.

Близнюки – відкриті та товариські. Вони люблять бути у центрі уваги, знають як стати привабливими для оточуючих. Вони – умілі переговорники. Здатні радіти, і мають дуже спонтанну натуру, люблять пригоди і не прагнуть відразу вступати в серйозні стосунки. У Риб уявлення про щасливе життя складне: вони повинні повністю довіряти своєму обранцю. І готові у таких стосунках йти на компроміс, поступку. Однак таку делікатність та турботливість Близнюки не завжди можуть оцінити, що викликає у Риб розчарування.

Рак vs Терези.

Рак цінує сімейні стосунки – і дуже прив’язаний до своїх рідних. Щоправда, якщо не все йде, як захоче Рак у сімейному житті, він здатний виявити авторитарність. А ще він частіше прислухається до емоцій, ніж голосу розуму. Тому компроміси йому не вдаються, зокрема у стосунках із близькими. А ось Терези – натури романтичні, які при цьому чудово орієнтуються в реальному житті. Люблять гарні речі, не забуваючи про матеріальну цінність покупки. І тут між Терезами та Раком може спалахнути іскра нерозуміння. Причому в даному конфлікті кожен наполягатиме на своєму, не приймаючи і не усвідомлюючи аргументи іншої сторони.

Діва vs Водолій.

Діви наділені неймовірною здатністю до самоорганізації, а ще – реалісти. Такі якості незамінні у діловій сфері, але не в особистих стосунках. Тому Діва ставить на перше місце кар’єру, а вже потім сім’ю, яку цьому знаку Зодіаку вдається створити, причому дуже вдало. Але тільки не з Водолієм. Він від природи – мрійник, який воліє витати у хмарах. Хоча іноді спускається з неба, щоб допомогти своїм близьким. Завдяки життю у «високих сферах», Водолій має багату уяву і креативність, і, як не дивно, великі професійні амбіції. Однак це не означає, що Водолій здатний зрозуміти Діву, що твердо стоїть на землі. Вони на різних рівнях буття.

Скорпіон vs Стрілець.

Скорпіон, незважаючи на складний характер, вміє адаптуватись у нових умов. Він має привабливість, яка дозволяє йому легко змінювати обранців. Причому Скорпіон сходиться не з усіма: його приваблює в людині характер та інтелект. Щоправда, часто цей знак Зодіаку судить по зовнішності. А ось Стрілець, незважаючи на всю свою комунікабельність і відкритість, не прагне бути в центрі уваги. Йому це байдуже. При цьому він, як і Скорпіон, – володар сильного характеру, який завжди є джерелом проблем. Обидва знаки Зодіаку будуть у постійній конкуренції, у боротьбі один з одним.

You cannot copy content of this page