6 пар Зодіаку, де партнери будуть зраджувати одне одному завжди

Якщо представники цих знаків Зодіаку зійдуться разом, то їх союз стане випробуванням на винахідливість. Вони точно ще не раз зрадять один одному.

Овен і Телець

Представники цих знаків притягуються один до одного магнітом. Але Тельця чекає грубе пробудження поруч з Овном: Овен не збирається зберігати вірність відданому і дуже затишному Тельцю.

Погляди на стосунки і поняття вірності в цій парі не збігаються, тому Телець теж може в один прекрасний момент звернути «наліво»: не через природні риси, а через бажання досадити партнеру.

Близнюки і Терези

Знаки, керовані однією стихією, сильно притягуються один до одного. Крім того, Терези часто зачаровуються легким характером і почуттям гумору Близнюків.

При цьому глибока любов абсолютно чужа більшості Близнюків, чого не скажеш про Терези. Цим людям буде непросто прийняти легковажність партнера і його ставлення до зради як нормальне явище.

Козеріг і Рак

Протилежності притягуються: на перший погляд чутливий і мрійливий Рак може ідеально підійти раціональному Козерогові. Але ні: стосунки Раку дуже швидко можуть набриднути, і він легко піддається спокусам.

Багато в чому це може бути тому, що Козеріг не завжди може задовольнити потреби Рака.

Лев і Стрілець

Світ Лева крутиться навколо нього самого, і він відчайдушно хоче постійної уваги свого партнера. Що стосується Стрільця, то для нього важливо спілкування: він не готовий закриватися в чотирьох стінах і відмовлятися від зустрічей з друзями.

Загалом, цікавість буде, але не вірність, тому що Стрілець не в змозі дати Леву королівське ставлення, яке йому так необхідно.

Скорпіон і Риби

Скорпіон і Риби ідеально підходять один одному в тому плані, що зрада буде обопільною. Обидва партнери можуть майстерно брехати одне одному роками, мати інших партнерів і завжди це буде сходить з рук. Можливо, це по-своєму чудові стосунки, але дуже токсичні…

Водолій і Діва

У чомусь ці люди схожі, але водночас дуже різні. Представник Діви не впорається зі спонтанністю Водолія, і це потихеньку почне викликати постійне невдоволення обох. В результаті обидва почнуть дивитися на інших людей.

You cannot copy content of this page