6 простих рецептів краси для найлінивіших

Ми живемо у XXI столітті, коли кожна людина може виглядати як їй хочеться. Головна мета – знайти б’юті-практики, які не заберуть багато часу. Ось прості поради, як виглядати ідеально.

1. Купуйте хорошу наволочку

Найкраще шовкову. Багато лікарів відзначають, що стан та здоров’я волосся та шкіри залежить від якості постільної білизни. Наприклад, бавовна вбирає вологу, отже, сушить шкіру. До того ж складки на подушці залишаються на шкірі обличчя, що її травмує. Пам’ятайте, якщо бавовняні наволочки рідко прати, то накопичений бруд може викликати роздратування та прищі.

2. І зволожувач

Циркуляція вологого та чистого повітря – найкраща допомога для обличчя. Якщо ви зараз не готові купувати зволожувач, просто розставте квартиру глибокі чаші з теплою водою. Особливо ефективно працює цей спосіб у опалювальний період. Зволожуйте шкіру не тільки косметикою догляду, але і правильним повітрям.

3. Користуйтеся нічними масками

Зволожуючого крему вранці та вечорами не завжди достатньо. Щоб підтримувати нормальний рівень вологи в дермі, придбайте нічну маску з аптечної серії. Якщо вам не вистачає часу на денні маски, нічний засіб – оптимальний вихід.

4. Купуйте для волосся правильний рушник

Б’юті-джанки давно знають, що не існує універсальних рушників. Є рушник для обличчя, волосся та тіла. Купуйте спеціальне банне приладдя з мікрофібри, яке скоротить час сушіння і не завдасть волоссю шкоди. Мокрі пасма дуже крихкі та ніжні, тому ламаються в два рахунки. Правильне рушник дбайливо висушить їх.

5. Робіть швидкий макіяж

Для легкого макіяжу не потрібно витрачати півгодини перед дзеркалом. Достатньо п’яти хвилин. Спочатку нанесіть звичайний догляд, потім легкий тональний крем, що зволожує. Наступний крок – консилер в область під очима та точково на почервоніння.

Тепер підкресліть очі тушшю, виділіть брови та освіжіть колір обличчя рум’янами. В кінці можна нанести помаду або бальзам для губ, що доглядає.

6. Користуйтеся серветками для зняття макіяжу
Найсерйозніший б’юті-злочин — не змивати макіяж перед сном. Якщо ви знаєте, що ввечері у вас не буде сил, просто придбайте спеціальні серветки для демакіяжу. Продукт швидко прибере косметичні засоби, навіть водостійкі.

Використовуйте регулярно санкрін, щоб скоротити вплив навколишнього середовища на шкіру та продовжити молодість. Не забувайте про здоровий спосіб життя – займайтеся спортом та їжте менше шкідливої їжі.

І буде вам щастя.

You cannot copy content of this page