7 березня, варто бути дуже обережними зі своїми бажаннями, щоб мінімізувати ризики: гороскоп від Анджели Перл на 7 березня для всіх знаків зодіаку

Відома астрологиня Анжела Перл вважає, що у повний місяць, 7 березня, варто бути дуже обережними зі своїми бажаннями, мінімізувати ризики.

У цей час енергія Місяця переповнюватиме весь простір. Чого чекати від цього дня кожному знаку зодіаку, за прогнозами астролога, читайте у нашому матеріалі.

Овен (21 березня – 19 квітня)

В Овнах прокинеться бухгалтер. Їм чудово вдаватимуться будь-які справи, що вимагають уважності, терпіння та пунктуальності. Завдяки цим якостям їм не важко прочитати в договорі все, що написано дрібним шрифтом, або розібрати завали робочого столу.

Особливо добре Овен рахуватиме гроші: гороскоп на цей день сприятливий для вкладень, інвестицій, планування домашнього бюджету та розумних витрат. Покупки, зроблені сьогодні, здатні радувати Овнів довгі роки, тож зірки радять їм вибратися на шопінг.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Сьогодні такий день, коли успіх Леву принесуть лише прості, консервативні шляхи. Якщо він наважиться на сміливий експеримент чи покладеться на експромт, то пошкодує.

Проте гороскоп і не схиляє Лева до творчих рішень, спонукаючи діяти тільки напевно. Журавлю в небі Лев віддасть перевагу надійній синиці в руці, при цьому результат не змусить себе довго чекати: консервативний підхід допоможе йому не тільки у справах, але також у спілкуванні та в особистому житті.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрільцю необхідно бути делікатнішим з оточуючими, особливо з близькими людьми, хоча зірки, на жаль, не схилятимуть його до цього.

Його нетерпимість та вимогливість можуть стати джерелом непорозумінь. Якщо ж взаємні звинувачення не входять до планів Стрільця, то йому доведеться йти на розумні компроміси.

Телець (20 квітня – 21 травня)

У всіх справах на першому місці у Тельця стоятиме своє «Я». На цей день гороскоп наділяє його величезними запасами впевненості в собі, схиляючи до егоцентризму. Через це Телець буде схильний приймати рішення одноосібно, не прислухаючись до думки інших, проте будьте певні: ці рішення будуть продиктовані його турботою про те, як краще.

Щоправда, у оточуючих самовпевнена поведінка Тельця навряд чи знайде розуміння, отже у всіх його благих намірах не виключені конфлікти і протидія із боку.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Зірки раз у раз схилятимуть Діву давати навколишнім поради, причому поради ці будуть дуже слушними. Діва це робитиме просто так, за велінням душі, коли її ніхто не просить. А якщо вже до неї звернуться за допомогою, то вона зможе добре (не тільки словом, а й ділом) цю допомогу надати.

Єдине «але»: тим, кого вона облагодіює, треба приготуватися до активної критики з її боку. Діва безжально вкаже на всі їхні помилки та недоліки.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Зірки вимагатимуть від Козерога уваги та турботи стосовно тих, хто перебуває поруч із ним. Можливо, йдеться про роботу, і від Козерога знадобиться поділитися своїми знаннями та досвідом. А може, допомоги потребуватиме друг – і тоді Козерогу доведеться вислухати його і підтримати.

Може навіть виникнути ситуація, яка поставить Козерога перед вибором – чи допомагати комусь грошима, службовим становищем, зв’язками?

Зірки радять Козерогу, якщо це в його силах допомогти, – зроблене добро обов’язково до нього повернеться, а світ стане світлішим і кращим.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Зірки радять Близнюкам приділити особливу увагу близьким людям. Навіть якщо у них багато роботи, варто вирватися з-під гніту справ, щоб побути разом з тими, хто для них дорогий.

Можливо, Близнюки вже давно не розмовляли з близькою людиною до душі, а може, між ними накопичилися взаємні претензії та образи? Для того, щоб все виправити, Близнюкам не обов’язково з’ясовувати стосунки. Прогулянка парком, похід у кафе чи кіно, спільне приготування вечері – найпростіші справи, зроблені разом, повернуть у серце мир і спокій. А що в житті може бути важливішим?

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Зірки віщують Терезам не найсприятливіший день, проте причиною цього будуть не так зовнішні обставини, як вони самі.

Терези будуть схильні дратуватися на все, їх здатна вивести з себе будь-яка дрібниця. Через це можливі конфлікти, образи та непорозуміння з оточуючими. Щоб цього уникнути, Терезам необхідно звести спілкування до мінімуму і зайнятися чимось позитивним – наприклад, сходити на фітнес або подивитися життєрадісний фільм.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Навколишні здатні вилити на голову Водолія чимало критики. Це може впроявлятися в різній формі – від ласкавих жартів від близьких до різкого невдоволення начальства.

Навіть найменші прорахунки Водолія будуть кидатися в очі оточуючим, а якщо помилок немає, вони їх із задоволенням вигадають.

Щоб день не приніс Водолію прикростей, йому варто поставитися до всього з долею гумору.

Рак (22 червня – 22 липня)

Гороскоп Раку не передбачає надлишку реалістичності – Рак здатний повірити у чудеса. Цілком можливо, що якісь події, яким він стане свідком, не вкладатимуться в матеріалістичні уявлення про світ.

Можливо, Рак відчуватиме дежавю або на його очах станеться дивовижна подія, збіг чи явище. А може, між Раком та симпатичним Кимось пробіжить іскра кохання. Чому б і ні? Адже кохання – це теж диво, яке наука поки що не змогла пояснити.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Сьогодні такий день, коли з самого ранку все може падати у Скорпіона з рук. Він здатний відчути занепад сил, але найгірше, що може при цьому зробити, – це почати підганяти себе.

На жаль, але гороскоп не схиляє Скорпіона до трудових (та й взагалі будь-яких інших) подвигів, і з цим необхідно змиритися.

Намагаючись взятися за складні справи, Скорпіон ризикує їх провалити. Щоб день не приніс розчарувань, Скорпіонові доведеться розслабитися та плисти за течією. Нехай він багато чого не встигне зробити, зате й не зможе нічому нашкодити.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Зірки попереджають Риб про те, що від їхніх очей приховано щось важливе. Можливо, за їхньою спиною плететься інтрига, а вони про це поки що навіть не підозрюють.

Хтось непомітно вставляє їм палиці у колеса, шкодить кар’єрі чи розпускає чутки за спиною. Щоб все це не завдало справам та репутації Риб збитків, зірки радять їм тримати очі та вуха відкритими для будь-якої інформації.

До того ж є сенс порадитися з тими, хто знає все про всіх – така корисна людина є практично у будь-якому колективі.

You cannot copy content of this page