7 секретів правильного прання подушок та ковдр

7 секретів правильного прання подушок та ковдр

1. Випустіть з подушок повітря

Часто виникає проблема, коли подушки не поміщаються у пральну машину через свій об’єм. Один із способів вирішення цієї проблеми – видавити з подушок повітря вручну. Це особливо ефективно для пір’яних або синтетичних подушок. Після цієї процедури подушки займають менше місця, що дозволяє прати відразу кілька виробів.

2. Читайте етикетки

Недотримання рекомендацій виробника на етикетках часто веде до проблем при пранні. Вказівки щодо температури води, режиму прання та миючих засобів можуть суттєво вплинути на збереження подушок та ковдр. Ігнорування етикеток може призвести до їх деформації або втрати кольору.

3. Стирайте в режимі, що щадить,

Якщо ви не можете дотримуватися рекомендацій на етикетці, оберіть щадний режим прання для делікатних тканин і використовуйте м’які гіпоалергенні миючі засоби. Температура води в районі 30-40 ° C зазвичай підходить для більшості подушок та ковдр.

4. Ретельно полоскайте

Полоскання відіграє ключову роль у процесі прання подушок та ковдр. Щоб уникнути залишків порошку чи гелю, рекомендується провести подвійний цикл полоскання.

5. Сушіть на свіжому повітрі

Найкраще сушити ковдри і подушки на сушарці для білизни або на відкритому повітрі, наприклад, біля вікна або на балконі. Це допоможе уникнути зайвої деформації та збереже їхню свіжість.

6. Використовуйте саші

Саші з ароматними травами допоможуть подушкам та ковдрам зберегти приємний запах на довше. Просто помістіть 1-2 мішечки з улюбленим ароматом у ящик з ковдрами та подушками.

7. Періть регулярно

Щоб підтримувати чистоту та свіжість своїх подушок та ковдр, рекомендується прати їх раз на два чи три місяці. Це допоможе уникнути накопичення пилу та мікроорганізмів.

You cannot copy content of this page