8 прикрас з яким натуральним камінням обрушать вам на голову біди та невдачі

8 прикрас з яким натуральним камінням обрушать вам на голову біди та невдачі

1. Сапфір. Цей камінь, відомий своєю красою та блиском, може стати джерелом удачі та багатства лише для тих, хто має чисту карму. Для інших він може залучити як неприємності, а й втрату матеріального достатку.

2. Вапняк. Носити шматочок вапняку як талісман удачі може бути небезпечним, оскільки цей камінь, за переказами, здатний «забруднити карму» свого власника, залучаючи негативні енергії.

3. Олександрит. Гарний і загадковий олександрит, незважаючи на свою чарівність, несе на собі важкий тягар — легенду про «вдовине» каміння, яке супроводжувало жінок у дні очікування повернення з поля битви їх подружжя.

4. Чорні перли. Цей камінь, що виник, за легендою, зі «сліз за коханим, якого нестало», несе в собі енергію скорботи і печалі, тому його носять з ризиком для свого сімейного життя.

5. Рубін. Незважаючи на свою красу і розкіш, рубін може стати джерелом постійних сварок і розбратів у сім’ї, а також він здатний «висмоктувати почуття» з близьких стосунків.

6. Авантюрін. Цей камінь краще залишити тим, у кого сильний і стійкий характер, оскільки він може призвести до легковажності та непостійності, що зрештою може спричинити фінансові втрати та неприємності.

7. Адуляр. Мінерал, відомий своєю здатністю посилювати емоції, може посилити негативні стани та призвести до ізоляції та внутрішнього замикання.

8. Аквамарин. Він не переносить нечесність і може принести біду тим, хто веде неправильний спосіб життя, зіштовхуючи їх із невдачами та викликами.

You cannot copy content of this page